Praca KASJER HANDLOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11,02 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY

Data zakończenia pracy: 01.03.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.01.2016

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 975 PLN

Strzyżenie damsko-męskie, farbowanie, czesanie
STUDIO FRYZJERSKIE NORD - 2016-10-06 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 925 PLN

wizualizacja sklepu i manekinów,obsługa strony internetowej,doradztwoobsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Barlinek (zachodniopomorskie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN - do 2 600 PLN

bieżąca obsługa wtryskarek i urządzeń peryferyjnych, wizualna kontrola produkowanych części, usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń, ścisła wspólpraca z działem magazynu i utrzymania ruchu
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 500 PLN

dbanie o tereny zewnętrzne, zielone itp
ROBOT - SERWIS Ludmiła Seniak - Kądziołka - 2016-07-14 - Kraków (małopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

obsługa biuraobsługa poczty elektornicznejprzygotowanie pism, rejestrowanie poczty papierowej wychodzącej i przychodzącejobsługa klientówutrzymanie kontaków z agentami współpracującymi z firmąinformowanie i pilnowanie terminów szkoleńprzekazywanie wszelkich informacji o zaległościachupadkach i wszelkich zmianach w umowach i produktachobsługa reklamacjipilnowanie spraw związanych z GIODO
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

przyjmowanie towaru, metkowanie towaru,sprzedaz towaru,utrzymanie porzadku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

OBSŁUGA KLIENTA - TELEMARKETER (STAŻ) - 997,4 PLN

obsługa klienta w zakresie doradztwa kredytowego, pozyskiwanie nowych klientów, kompletowanie dokumentacji do wniosku kredytowego, budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami, aktywna sprzedaż usług firmy
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Lubin (dolnośląskie)

PAKOWANIE ZIELONEJ CEBULKI - do 1 400 PLN

Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; pakowanie towaru w folię; umowa zlecenie; miejsce pracy: Łany Wielkie
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Łany Wielkie (śląskie)

POZOSTALI ROBOTNICY OBRÓBKI KAMIENIA - POLERNIK - od 1 850 PLN

szlifowanie, polerowanie, obsługa maszyny
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Miechów (małopolskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 400 PLN

samodzielne prace w rejestracji, porządkowanie dokumentacji medycznej
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Gołcza (małopolskie)

OPIEKUNKA W KLUBIE DZIECIĘCYM - 997,4 PLN

Wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką nad dziećmi (karmienie, przewijanie, mycie, układanie do snu, pomoc przy korzystaniu z toalety, pomoc przy jedzeniu , ubieranie rozbieranie dzieci np. spacer), planowanie pracy opiekuńczo-wychowawczej, opracowywanie i realizacja programu edukacyjnego prowadzenie zabaw i zajęć stymulujacych rozwój dziecka z uwzględnieniam rozwoju psychomotorycznego i indywidualnych potrzeb dziecka, organizacja zabaw w placówcem, zajęć plastycznych,muzycznych, ruchowych organizacja zabaw na świeżym powietrzu.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Rumia (pomorskie)

SPRZEDAWCA/GIEŁDA PRACY 07.06.2016 POK 105 GODZINA 10:00 ZAPRASZAMY - od 1 850 PLN

przyjmowanie dostaw towaru, metkowanie, klipsowanie, oznaczenia graficzne towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzatanie
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

oferta stazu
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Łowicz (łódzkie)

SPRZEDAWCA-POMOC SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Lewin Brzeski (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

obsługa klienta oraz programów ubezpieczeniowych; budowanie długoterminowych relacji z klientami pozyskiwanie klientów; sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Pruszków (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

sprzedaż towarów, przygotowywanie umów handlowych, budowanie sieci sprzedaży, współpraca z wietnamskimi kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA-ZAOPATRZENIOWIEC-MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Praca w magazynie, dbanie o zaopatrzenie, kierowanie pojazdem
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Nowa Sól (lubuskie)

GLAZURNIK/KAMIENIARZ - do 1 900 PLN

Układanie glazury posadzkowej, ściennej, cokołów ozdobnych
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Dobryszyce (łódzkie)

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Kraków (małopolskie)

PIONKI-KELNER-STAŻ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Jedlnia (mazowieckie)

POZOSTALI OPERATORZY URZĄDZEŃ PAKUJĄCYCH, ZNAKUJĄCYCH I URZĄDZEŃ DO NAPEŁNIANIA BUTELEK - 997,4 PLN

zaopatrzenie linii produkcyjnej w środki niezbędne do produkcji, kontrolowanie środków dostrarczanych na produkcję, praca przy linii produkcyjnej, kontrola jakości produktu gotowego
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Biała (opolskie)

STAZ -MAGAZYNIER- 697 - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Namysłów (opolskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 13 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach w klientami bengalskimi,budopwanie i utrzymywanie długofalowej relacjiz klientami z bangladeszu,pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów z Bangladeszu.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Warszawa (mazowieckie)

MŁODSZY KOORDYNATOR DS. SZKOLEŃ SPECJALIZACYJNYCH - od 250 PLN

Młodszy koordynator ds. szkoleń specjalizacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Kraków (małopolskie)

REALIZATOR DŹWIĘKU - od 2 000 PLN

realizacja nagrań audio, operowanie sprzętem w trakcie nagrań. Podłączanie sprzętu do pracy i nagrań. Zapewnienie obsługi dźwiękowej na imprezach plenerowych. Transport sprzętu do miejsca realizacji zleceń
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Bielawa (dolnośląskie)

STAŻ - NAPRAWA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH - 997,4 PLN

pon- pt 9-17
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Opole (opolskie)