Praca KASJER HANDLOWY Cieszyn Leroy Merlin Polska sp. z o.o.

Liburnia 10, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta , obsługa kas, utrzymanie porządku w miejscu pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość pracy: inna

Liczba godzin pracy w tygodniu: 0.3

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Cieszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Cieszyn

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kasjer handlowy

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, handlowe

Nazwa pracodawcy: Leroy Merlin Polska sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Cieszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cieszyn

Ulica pracodawcy: Liburnia

Numer budynku pracodawcy: 10

Profil działalności pracodawcy: markety budowlane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy