Praca KASJER - FAKTURZYSTA Drawsko Pomorskie Eurocash S.A.

Starogrodzka 24, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, fakturowanie, wykładanie towaru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 950 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER - FAKTURZYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Drawsko Pomorskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Drawsko Pomorskie

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 950 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Książeczka sanitarno - epidemiologiczna.

Nazwa pracodawcy: Eurocash S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: inna

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: poznański

Gmina pracodawcy: Komorniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Komorniki

Ulica pracodawcy: Wiśniowa

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Podobne oferty pracy

ASYSTENT SPEDYTORA - od 3 000 PLN

- Zarządzanie procesem transportowym,- Organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych,- Wdrażanie i nadzór nad realizowanymi projektami,pozyskiwanie klientów, - Kontrola nad obiegiem dokumentów,- Obsługa reklamacji.
Mako Van Express Mariusz Jarmarczyk - 2017-01-17 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

KIEROWCA C+E - 4 000 - 7 000 PLN

Przewóz towarów (Niemcy)
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

PILARZ - od 1 900 PLN

Wykonywanie czyszczeń wczesnych i późnych w chłodniach leśnych.
Paweł Czarnecki - 2016-12-14 - Wierzchowo (zachodniopomorskie)

KASJER / FAKTURZYSTA - od 2 200 PLN

Kasjer / Fakturzystarównoważny system czasu pracy w godz. 8-20
MERKURY MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K. - 2016-12-09 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

PIEKARZ - od 1 900 PLN

Praca przy stole, piecu, krojenie pieczywa.
Zakład Piekarniczy s.c. Toczko Czesław ,Jacek i Joanna Toczko - 2016-05-13 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

STAŻYSTA - 997,4 PLN

pomoc w obsłudze Punktu Informacyjnego, wprowadzanie pism przychodzących do systemu e-urząd, przygotowanie korespondencji do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK - do 925 PLN

Prace porządkowe na terenie Miasta i Gminy
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

KIEROWCA KAT. C - 3 000 - 4 000 PLN

załadunek, rozładunek , zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów
EUROCASH S.A. - 2016-02-18 - Stargard (zachodniopomorskie)

KONSTRUKTOR ODZIEŻY - od 1 850 PLN

konstruowanie, stopniowanie form odzieży
"Exactly" Robert Korytkowski - 2016-09-08 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

DIAGNOSTA UPRAWNIONY DO WYKONYWANIA BADAŃ TECHNICZNYCH POJAZDÓW - od 3 000 PLN

-przeprowadzanie badań technicznych pojazdów,-wystawianie stosownych dokumentacji,-kontrola poprawności działania urzadzeń na Stacji Kontroli Pojazdów.
Auto Globus Ryszard Pietrzak - 2017-01-25 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

ASYSTENTKA-POMOC STOMATOLOGICZNA - od 1 850 PLN

Pomoc i asysta podczas pracy lekarza stomatologa, sterylizacja i dezynfekcja narzędzi przygotowywanie miejsca pracy, sprzątanie, rejstracja pacjentów.
Gabinet Stomatologiczny Sylwia Rydel-Niżnik - 2016-01-21 - Wierzchowo (zachodniopomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg. stanowiska
HEKTOR Sp. z o.o - 2016-11-04 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Złocieniec Intermarche. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-10-04 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - od 2 000 PLN

według zakresu obowiązków na stanowisku
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Darskowo (zachodniopomorskie)

PIELĘGNIARKA - 2 400 - 3 200 PLN

Wykonywanie czynności medycznych na zlecenie lekarza, sporządzanie dokładnycj sprawozdań o chorych mieszkańcach, pełnienie funkcji pracownika pierwszego kontaktu, wspieranie mieszkańca i pomoc w rozwiązywaniu jego problemów, wykonywanie czynności higieniczno - pielęgnscyjnych
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Darskowo (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO - od 1 850 PLN

Nauka języka polskiego w kl. IV
Zespół Szkół w Nowym Worowie - 2016-02-12 - Nowe Worowo (zachodniopomorskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Obsługa komputera i urządzeń biurowych, przyjmowanie interesantów w biurze, sporządzanie dokumentacji związanej z organizacją kursów, szkoleń, warsztatów; promocja i reklama organizowanych kursów, szkoleń oraz warsztatów; przygotowywanie cateringu dla uczestników zajęć.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

eSmokingWorld - 2016-05-07 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL - od 1 850 PLN

Zgodnie z zakresem obowiązków nauczyciela.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Bobrowo (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA - 2 100 - 3 300 PLN

sprzedaż produktów bankowych w tym kredytów dla klienta indywidualnego i MSP,przyjmowanie i procesowanie wniosków kredytowych,obsługa klienta, realizacja zleceń i dyspozycji składanych przez klienta, realizacja operacji gotówkowych i bezgotówkowych, obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku
POMORSKI BANK SPÓŁDZIELCZY - 2016-08-31 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN LEŚNYCH - od 1 750 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

SAMODZIELNA KSIĘGOWA - od 3 500 PLN

Księgowanie faktur zakupu zgodnie z przepisami prawa bilansowego i podatkowego.Weryfikacja dokumentów księgowych na potrzeby rozliczeń podatku VAT.Uzgadnianie rejestrów VAT.Analiza zobowiązań.Ewidencja środków trwałych.Rozliczanie zaliczek pracowniczych.Sprawozdawczość GUS.Wsparcie Głównej Księgowej.Przygotowanie raportów zgodnie z potrzebami Spółki.
RIMASTER POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-01-10 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

MISTRZ HALI DALSZEGO PRZEROBU - od 1 850 PLN

kierowanie pracą ludzi,produkcja wyrobów tartacznych zgodnie ze zleceniem
KPPD Szczecinek S.A. Zakład Przemysłu Drzewnego Czaplinek - 2016-08-19 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

REFERENT - od 2 060 PLN

prace archeologiczne na terenie gminy Złocieniec
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

USTAWIACZ MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA - od 2 000 PLN

Techniczna obsługa maszyn do obróbki drewna.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

MŁODSZY WARTOWNIK - od 1 850 PLN

Dozorowanie obiektu w Złocieńcu i Gudowie.
Przedsiębiorstwo Usługowe JAREXS Sp. z o.o. - 2016-12-28 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

MONTER URZĄDZEŃ MECHANICZNYCH - do 1 850 PLN

Montaż wind oraz urządzeń elektrycznych.
LINQ EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-19 - Złocieniec (zachodniopomorskie)