Praca KASJER / FAKTURZYSTA Jasło MERKURY MARKET Sp. z o.o. sp.k.

Stanowisko: KASJER / FAKTURZYSTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Kasowa obsługa klienta, operacje gotówkowe i bezgotówkowe, realizowanie procesów reklamacyjnych.

Data publikacji: 2016-07-27

Lokalizacja: Jasło (podkarpackie)

Pracodawca: MERKURY MARKET Sp. z o.o. sp.k.

Jana Pawła II 7, 38-200 Jasło, powiat: jasielski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Kasowa obsługa klienta, operacje gotówkowe i bezgotówkowe, realizowanie procesów reklamacyjnych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER / FAKTURZYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jasło

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jasielski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jasło

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kasjer handlowy

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
obsługa komputera i kasy fisk.w obiektach handlowych

Nazwa pracodawcy: MERKURY MARKET Sp. z o.o. sp.k.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

CZAJKOWSKIEGO 51, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Zgłoszenie wolnego miejsca pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: W dni robocze, Godziny : 7:30-15:30

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Krosno

Gmina pracodawcy: Krosno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno

Ulica pracodawcy: CZAJKOWSKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 51

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż materiałów budowlanych
DOMOS Andrzej Wanat, Krzysztof Wanat Spółka cywilna - 2017-05-17 - Jasło (podkarpackie)

KOLPORTER ULOTEK - od 15 PLN

Prowadzenie promocji poprzez roznoszenie ulotek na terenie miasta Jasła
kontakt przez OHP - 2017-02-15 - Jasło (podkarpackie)

OPERATOR CNC - od 2 200 PLN

Obsługa obrabiarki numerycznej
"HUTA SZKŁA W JAŚLE" S.A. - 2016-12-15 - Jasło (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO-ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace budowlane, dowóz materiałów
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Jasło (podkarpackie)

KOLPORTER ULOTEK - od 6 PLN

Prowadzenie akcji promocyjnej na terenie Jasła poprzez roznoszenie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Jasło (podkarpackie)

TECHNIK DS. HIGIENY - SERWISANT - od 3 000 PLN

Wykonywanie serwisów deratyzacji i dezynsekcji na obiektach handlowych, przemysłowych i produkcyjnych
VACO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA - 2017-03-14 - Jasło (podkarpackie)

ELEKTROMONTER URZĄDZEŃ I APARATURY ROZDZIELCZEJ - od 1 850 PLN

Eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia pod kątem wykonania zadań związanych z utrzymaniem ruchu urządzeń elektrycznych-wykonywanie prac przy remontach, przeglądach i konserwacji urządzeń elektrycznych - prace związane z usuwaniem awarii urządzeń i sieci elektroenergetycznych.
"GAMRAT" S.A. - 2016-06-13 - Jasło (podkarpackie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

Przeróbki odzieży na overloku, doradztwo klientowi.
Firma Usługowo-Handlowa "Ga-betka" - 2016-04-25 - Jasło (podkarpackie)

PRACOWNIK OBSŁUGI LAKIERNI PROSZKOWEJ - od 2 000 PLN

Przygotowanie profili aluminiowych do lakierowania
O.B.A. Sp. z o.o. - 2017-08-28 - Jasło (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Program stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Jasło (podkarpackie)

PRAKTYKANT/-KA W WYDZIALE OBSŁUGI DOKUMENTACJI - nieodpłatny

- POZNANIE STRUKTURY ORGANIZACYJNEJ ODDZIAŁU ZUS,- ZAPOZNANIE SIĘ Z ZADANIAMI I PROCESAMI REALIZOWANYMI W WYDZIALE OBSŁUGI DOKUMENTACJI,- PRACE ZWIĄZANE Z OBIEGIEM DOKUMENTÓW,- POMOC PRZY WERYFIKACJI AKT EMERYTALNO-RENTOWYCH.
ODDZIAŁ ZUS W JAŚLE - 2016-03-17 - Jasło (podkarpackie)

Sprzedaż samochodów i motocykli, obsługa wypożyczalni
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Jasło (podkarpackie)

HUTNIK DMUCHACZ SZKŁA - od 2 000 PLN

Nabieranie masy szklanej z otworu wanny szklarskiej i formowanie ręcznie cylindra szklanego
"HUTA SZKŁA W JAŚLE" S.A. - 2016-11-22 - Jasło (podkarpackie)

ANKIETER - od 1 750 PLN

Prowadzenie badań ankietowych na terenie Jasła i okolic.
kontakt przez OHP - 2016-06-08 - Jasło (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Przewóz towarów w ruchu międzynarodowym: Rumunia, Węgry
MIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-21 - Skołyszyn (podkarpackie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 000 PLN

Praca w przedszkolu, realizowanie zadań wychowawczo - dydaktyczno - opiekuńczych
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Roztokach - Stowarzyszenie Unia Szkół - 2017-02-03 - Roztoki (podkarpackie)

STOLARZ - POMOCNIK - od 2 500 PLN

Skręcanie i montaż mebli
DESIGNE STUDIO PRACOWNIA PROJEKTOWA Rak Karol JASŁO - 2016-08-12 - Jasło (podkarpackie)

ELEKTRYK (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Jasło (podkarpackie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa biura, obsługa punktu kasowego.
kontakt przez PUP - 2017-07-20 - Kołaczyce (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN/POMOCNIK OPERATORA - od 2 500 PLN

Ustawienie i kontrola parametrów technologicznych maszyn iurządzeń. Zabezpieczenie dostępności materiałów eksploatacyjnych do produkcji. Dozowanie odpowiednich materiałów eksploatacyjnych. Uczestnictwo w przezbrajaniu ciągu produkcyjnego. Utrzymanie porządku wokół miejsca pracy oraz czystości maszyn i urządzeń.
KRONOSPAN MIELEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-06-01 - Jasło (podkarpackie)

KASJER/FAKTURZYSTA - od 2 200 PLN

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksową obsługę Klienta w zakresie operacji finansowych.Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie min zawodowe, dobra organizacja czasu pracy, sumienność, odpowiedzialność, gotowość do podjęcia szkolenia na terenie Sanok.Zainteresowane praca osoby prosimy o przesłanie CV na adres kariera (at) merkurymarket.pl lub kontakt telefoniczny z Działem Rekrutacji 695150889
Merkury Market spółka zograniczona odpowiedzialnością sp.k. - 2016-11-09 - Sanok (podkarpackie)

KASJER -SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Obsługa klientów, kasy fiskalnej, terminala płatniczego, wykładanie towaru, sprawdzanie dat,prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Dębowiec (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa klientów w sklepie spożywczym
FHC-2 Sp. z o.o. - 2016-03-31 - Jasło (podkarpackie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 500 PLN

Zakupy i zaopatrzenie
WINSTAL Sp. z o.o - 2017-02-03 - Jasło (podkarpackie)

AUTOMATYK - ELEKTRONIK - od 2 500 PLN

Montaż i kontrola aparatury pomiarowej, remonty i konserwacja przyrządów oraz obwodów pomiarowych, urządzeń automatyki przemysłowej.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Jasło (podkarpackie)

SZLIFIERZ MATERIAŁÓW DRZEWNYCH - od 2 000 PLN

Według stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Łajsce (podkarpackie)

KELNER-BARMAN - od 1 850 PLN

Obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Jasło (podkarpackie)

PRAKTYKANT/-KA W WYDZIALE ŚWIADCZEŃ EMERYTALNO-RENTOWYCH - nieodpłatny

ZAPOZNANIE Z ZAKRESEM OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH PRZETWARZANYCH W ZAKŁADZIE, ZE STRUKTURĄ ORGANIZACYJNĄ ODDZIAŁU I PODLEGŁYCH TERENOWYCH JEDNOSTEK, INSTRUKTAŻ PRZYSTANOWISKOWY W ZAKRESIE ZADAŃ REALIZOWANYCH NA STANOWISKACH WSPARCIA OBSŁUGI ŚWIADCZEŃ EMERYTALNO-RENTOWYCH I KORESPONDENCJI ORAZ ST. DS. OPRACOWANIA DECYZJI I KORESPONDENCJI, ZAPOZNANIE SIĘ Z OBIEGIEM KORESPONDENCJI PRZYCHODZĄCEJ I WYCHODZĄCEJ, ZAPOZNANIE Z ZASADAMI ZAKŁADANIA I KOMPLETOWANIA AKT ŚWIADCZENIOWYCH.
Oddział ZUS w Jaśle - 2017-02-17 - Jasło (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

Rozwożenie posiłków
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Jasło (podkarpackie)