Praca KASJER BILETOWY Karłów Marcin Sznajder EKOMA Handel Usługi

Stanowisko: KASJER BILETOWY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: sprzedaż biletów wstępu do rezerwatu, udzielanie informacji turystom na temat tras turystycznych

Data publikacji: 2016-09-01

Lokalizacja: Karłów (dolnośląskie)

Pracodawca: Marcin Sznajder EKOMA Handel Usługi

Miejsce pracy:
57-350 Karłów 6a, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż biletów wstępu do rezerwatu, udzielanie informacji turystom na temat tras turystycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER BILETOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Karłów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radków

Zawód: kasjer biletowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa kas fiskalnych

Nazwa pracodawcy: Marcin Sznajder EKOMA Handel Usługi

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Nazwisko osoby zgłaszającej: Marcin Sznajder

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer biletowy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 2 200 - 2 500 PLN

organizowanie stanowiska pracy,planowanie trasy
"ELZET" Sp. z o.o. - 2016-10-03 - Kłodzko (dolnośląskie)

PRACOWNIK HALI - od 1 850 PLN

praca przy wykładaniu towaru oraz dbałość o należytą ekspozycję towaru
KŁODZKODIS Sp. z o.o. - 2016-05-10 - Kłodzko (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

pakowanie paczek, sortowanie tiowaru
"MOTO M5" s.c. - 2017-06-07 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

KIEROWCA BUSA - od 2 000 PLN

prowadzenie pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t
ADAM SZOPA FIRMA "SALUS" - 2017-01-18 - Kłodzko (dolnośląskie)

KASJER BILETOWY - od 1 900 PLN

Charakterystyka pracy: sprzedaż biletów kolejowych. Wynagrodzenie miesięczne. Godziny pracy od 7.00 do 19.00. Kontakt z pracodawcą e-mailowy: fhumeg (at) o2.pl
FHU MEG GABRIELA BUJAK - 2015-11-27 - Rybnik (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie dań z kuchni ukraińskiej, dbanie o miejsce pracy, znajomość BHP w kuchni
Marcin Sznajder EKOMA Handel Usługi - 2016-04-05 - Karłów (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - od 875 PLN

Regulacja brwi.Wykonywanie henny.Usuwanie owłosienia.Wykonywanie makijażu.
FRYZJERSTWO DAMSKO - MĘSKIE SOLARIUM "U HANI" LUCYNA SZCZEPAŃSKA - 2015-12-10 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

SORTOWACZ - SKŁADACZ TKANIN - od 1 750 PLN

pakowanie i składanie tkanin
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 2 000 - 2 200 PLN

Przygotowywanie półproduktów. Obróbka artykułów spożywczych.Utrzymanie czystości naczyń, narzędzi oraz sprzętu używanego w kuchni. Utrzymanie czystości pomieszczeń kuchennych i zaplecza.
Restauracja LOS LOCOS - 2016-09-15 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

Prace na budowie
P.B.R. "WERBUD" - Eugeniusz Franków - 2017-04-28 - Kłodzko (dolnośląskie)

KONSERWATOR BUDOWLI I URZĄDZEŃ WODNYCH - OPERATOR ZAPORY - 2 400 - 2 600 PLN

obsługa suchego zbiornika przeciwpowodziowego w Międzygórzu,wykonywanie prac związanych z utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń ( koszenie czaszy zbiornika, konserwacja,bieżące remonty, malowanie, usuwanie drobnych awarii)
REGIONALNY ZARZĄD GOSPODARKI WODNEJ WE WROCŁAWIU - 2016-03-02 - Międzygórze (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Pomoc w przygotowaniu potraw
Hotele Sanssouci Dauc Sp. z o.o. - 2017-03-09 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

DIETETYK - od 2 200 PLN

1. Planowanie i nadzór żywienia zbiorowego.2. Organizacja i nadzór etapów produkcji potraw.3. Ocena, zapotrzebowanie na składniki odżywcze.4 Prowadzenie dokumentacji żywienia zbiorowego w DPS = HCCP
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ŚCINAWCE DOLNEJ - 2016-05-17 - Ścinawka Dolna (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

przygotowanie posiłków ustalonych wg norm
Aspen-Res Sp. zo.o. - 2017-06-01 - Ścinawka Średnia (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI PŁYT BETONOWYCH - od 1 850 PLN

Produkcja elementów betonowych, montaż. Umiejętności - dokładność, wytrzymałość.
"ADA GROUP" - Adrianna Kaminiarz - 2016-08-04 - Ołdrzychowice Kłodzkie (dolnośląskie)

KELNER - od 2 100 PLN

obsługa klienta, wydawanie posiłków, dbanie o czystość sali konsumpcyjnej
1.Ryszard Balkowski - PPUT Balkar, 2.P.U.T BALTUR s.c. Bonderowicz Andrzej, Balkowski Ryszard - 2017-02-14 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

Wykonywanie czynności pomocniczych w zadaniach wykonywanych przez piekarza
PRZEDSIĘBIORSTWO PIEKARSKO-CUKIERNICZE MACHELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-23 - Jaszkowa Dolna (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - od 1 850 PLN

Sprawna, profesjonalna i życzliwa obsługa gości. Udzielanie informacji odostępności, standardzie i wyposażeniu pokoi hotelowych. Udzielanieinformacji w zakresie usług lokalnych (oferowanych przez hotel) orazdodatkowych (dyżurów lekarzy, aptek, z zakresu komunikacji, usługprzewodników, usług rekreacyjnych, imprez kulturalnych i sportowych)Meldowanie i obciążanie gości za pobyt, przyjmowanie płatności w formgotówkowej i bezgotówkowej, wystawianie FV. Bieżąca sprzedaż miejscnoclegowych, dokonywanie i sprawdzanie rezerwacji, ustalanie z gościeterminu pobytu w hotelu. Prowadzenie bieżącej ewidencji pokoi czystychwymagających posprzątania, wolnych pokoi i przewidzianych do zwolnieniaObsługa: centrali telefonicznej, faksu, ksero, kasy hotelowej, terminala,komputera, oraz innych urządzeń biurowych. Utrzymywanie na bieżącoporządku i wyglądu estetycznego pomieszczeń i zaplecza recepcji.
Przedsiębiorstwo Prywatne Usług turystycznych "BALKAR" - Ryszard Balkowski - 2016-02-15 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH - od 2 500 PLN

Montaż instalacji sanitarnej na zewnątrz i wewnątrz .
Instalatorstwo Sanitarne Grzewczo-Gazowe - Roman Spławski - 2015-11-25 - Międzylesie (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotpwanie kuchni ukraińskiej,Obsługa grup z Ukrainy i Białorusii
METRO PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-15 - Boguszyn (dolnośląskie)

ASYSTENT SĘDZIEGO - od 3 427 PLN

KONKURS:ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI z dnia 8 listopada 2012 r.w sprawie czynności asystentów sędziów Na podstawie art. 155 § 5 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz. U. Nr 98, poz. 1070, z późn. zm. 1) zarządza się, co następuje:§ 1. Rozporządzenie określa szczegółowy zakres i sposób wykonywania czynności przez asystentów sędziów.§ 2. 1. Na zlecenie sędziego i pod jego kierunkiem asystent sędziego sporządza projekty zarządzeń, orzeczeń lub ich uzasadnień.2. Na zlecenie sędziego asystent sędziego samodzielnie:1) dokonuje analizy akt sprawy we wskazanym zakresie;2) kontroluje stan spraw odroczonych, zawieszonych lub oczekujących na podjęcie czynności przez sędziego albo sąd;3) zwraca się do osób i instytucji o nadesłanie informacji lub dokumentów niezbędnych do przygotowania sprawy do roz - poznania;4) sporządza odpowiedzi na pisma niebędące pismami procesowymi;5) gromadzi, we wskazanym zakresie, orzecznictwo i literaturę przydatne do rozpoznawania spraw lub wykonywania innych zadań powierzonych sędziom w danym wydziale. 3. W uzasadnionych wypadkach, jeżeli wymagają tego zasady sprawności, racjonalności lub ekonomicznego i szybkie-go działania, sędzia może zlecić asystentowi sędziego także wykonanie innych czynności, niezbędnych do przygotowania spraw sądowych do rozpoznania.§ 3. 1. Termin wykonania czynności określa zlecający ją sędzia.2. W przypadkach wykonywania czynności wskazanych w § 2 ust. 2 pkt 1 i 2 asystent sędziego w zakreślonym terminie przedstawia sędziemu wyniki analizy akt lub podjętych czynności, a jeżeli stan sprawy wymaga podjęcia czynności przez sędziego albo sąd przedstawia akta sprawy wraz z projektem zarządzenia lub orzeczenia. 3. W przypadku wykonywania czynności wskazanych w § 2 ust. 2 pkt 3 asystent sędziego powołuje się w treści swych wystąpień na upoważnienie sędziego.§ 4. Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 7 dni od dnia ogłoszenia.
SĄD REJONOWY W KŁODZKU - 2017-04-27 - Kłodzko (dolnośląskie)

Pomoc w przygotowywaniu posiłków, dbanie o czystość w miejscupracy, dbanie o powierzony sprzęt. Mile widziane doświadczenie zawodowe
1.Ryszard Balkowski - PPUT Balkar, 2.P.U.T BALTUR s.c. Bonderowicz Andrzej, Balkowski Ryszard - 2016-10-21 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER/KA - od 2 000 PLN

podawanie i serwowanie potraw i napojów, zapoznanie się z asortymentem sprzedaży i wiadomości na temat serwowanych potraw i ich składników, utrzymanie w czystości sali konsumpcyjnej, obsługa kasy fiskalnej
Anna Gębala "Bar Perełka" Restauracja "Hejszowina" - 2017-03-21 - Karłów (dolnośląskie)

SPAWACZ - od 2 500 PLN

spawanie konstrukcji stalowych schodów - balustrad
"RAPMET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-13 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 900 PLN

obsługa klienta, sprzedaż internetowa, wystawianie faktur.
KRUK-GUM Karol Kruk - 2016-12-14 - Stary Waliszów (dolnośląskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 21 PLN

wykonywanie robót betoniarskich i zbrojeniowych oraz ogólnobudowlanych na budowach
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "CAKO" Sp. z o.o. - 2017-02-15 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

załadunek pieczywa do samochodu, rozwiezienie pieczywa po sklepach.
Piekarnia Urbaniak Elżbieta Zwolenik,Rafał Zwolenik s.c. - 2016-09-13 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

rozmowy z klientem, realizacja zamówień, wystawianie faktur, raporty z dnia, odpowiedzialność finansowa
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)