Praca KASJER BANKOWY Orneta kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Orneta, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER BANKOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Orneta

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lidzbarski

Zawód: kasjer bankowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Dębowa 8, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: lidzbarski

Gmina pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Ulica pracodawcy: Dębowa

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer bankowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KOORDYNATOR ROBÓT BUDOWLANYCH - 997,4 PLN

Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych nabywców usług kładzenia posadzek, przygotowywanie ofert dla potencjalnych nabywców, współpraca z dostawcami usług, prowadzenie badań marketingowych, negocjacje oraz sprzedaż, przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Przyłęk (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 500 PLN

Zadaniowe wykonywanie prac polowych w gospodarstwie sadowniczym, cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie drzewek, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Świdrygały (mazowieckie)

POMOC KSIĘGOWEJ - PRACOWNIK SEKRETARIATU - od 1 850 PLN

prowadzenie sekretariatu, archiwizacja, sporządzanie zestawień, wprowadzanie danych do systemu, udzielanie informacji, mile widziana obsługa programu SŁONIE i znajomość funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY Z UPRAWNIENIAMI DO SPAWANIA - od 2 000 PLN

Robotnik budowlany z uprawnieniami do spawania - spawanie ręczne metoda gazową. Pracownik musi być gotowy do podjęcia pracy poza woj. dolnośląskim (delegacje - tereny woj. pomorskiego), pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK POMOCNICZY W PRZEMYSLE SPOŻYWCZYM - od 1 850 PLN

rozbiór mięsa wieprzowego, wołowego lub drobiu, mycie centralne, pakowanie mięsa, prace pomocnicze przy produkcji
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu, sporzadzanie dokumentów WR
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Mława (mazowieckie)

POMOCNIK PIEKARZA (PO STAŻ) - od 1 850 PLN

pomoc w sporządzaniu i wypiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Kolczyn (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

według harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Ustjanowa Górna (podkarpackie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Jagodno (warmińsko-mazurskie)

obsługa komputera, skanera, wykładanie i przyjmowanie towaru na magazyn
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Zielona Góra (lubuskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - od 1 850 PLN

prace na linii produkcyjnej w zakładach przetwórstwa miesnego oraz iinne zlecone pomocnicze
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Morliny (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

Obsługa klienta;Inne prace zlecone przez kierownika
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Kanigowo (warmińsko-mazurskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Nasielsk (mazowieckie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Dębowiec (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

naprawa samochodów
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Miechów (małopolskie)

SPRZEDAWCA CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

-obsługa kasy fiskalnej-sprzedaż części samochodowych-przyjęcie zaświadczeń od klientów-rozkładanie towaru-obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Świebodzin (lubuskie)

PRACOWNIK LEŚNY (RPO) - od 1 850 PLN

prace leśne
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Krzyż Wielkopolski (wielkopolskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

obsluga biura, systemu komputerowego WINDOWS , TXP, MICROSOFT. Oferta stazu-tylko dla osoby zarejestrowanej w PUP.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Oleśnica (dolnośląskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klientów z zachowaniem najwyższej kultury osobistej, dbałość o asortyment, sporządzanie zamówień, uzupełnianie zapasów, piecza nad dobrym staem wyposażenia, rozliczanie kasy, przygotowywanie napojów i przekąsek, dbałość o porządek w miejscu pracy, przestrzeganie wymogów sanitarnych i bhp
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Piła (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

gotowanie,przygotowywanie kanapek,przekąsek,fast food
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Częstochowa (śląskie)

ZBROJARZ - od 1 250 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA - DOSTAWCA - od 1 850 PLN

Rozwożenie pieczywa. Osoba zarejestrowana w ewidencji tut. urzędu. Kontakt osobisty ze skierowaniem.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Krasnobród (lubelskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi i angielskim, dbanie o relacje z klientami z Indii
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 673 PLN

sprzątanie siedziby firmy, pomoc przy zakladaniu materiałów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Kurznie (opolskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

-Zapoznanie się z dokumentacją techniczną obsługi pił, mocowania narzędzi oraz przedmiotu obrabianego-Cięcie rury 21x2,6 na L-400 i L-480-Zapoznanie się z obsługą obrabiarki do fazowanie rur-Fazowanie pociętej rury-Zapoznanie się z obsługą prasy hydraulicznej-Przecinanie rury 21 na prasie hydraulicznej-Instruktaż obsługi wciągarki-Cięcie płaskownik 120x30-Cięcie ceownika 120 i 180-Cięcie detali na pile pod kątem 300
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

KONSULTANT - od 13 000 PLN

Rozwijanie komponentów aplikacji i funkcji z ograniczonym nadzorem, niezależne rozwiązywanie problemów, testowanie i debugowanie, stosowanie się do zarządzenia projektami, praca z wyższymi rangą członkami zespołu, aby zatwierdzić projekt i wdrożenie decyzji.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Wrocław (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed