Praca KAMIENIARZ Rabka-Zdrój "KAM-BUD" Usługi Kamieniarskie-Ogolnobudowlane

Poniatowskiego 276B, 34-700 Rabka-Zdrój, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Obróbka kamienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rabka-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rabka-Zdrój

Zawód: kamieniarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: PRAWO JAZDY KAT. B*

Nazwa pracodawcy: "KAM-BUD" Usługi Kamieniarskie-Ogolnobudowlane

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowotarski

Gmina pracodawcy: Rabka-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rabka-Zdrój

Ulica pracodawcy: Poniatowskiego

Numer budynku pracodawcy: 276B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*