Praca JUNIOR FRONT-END DEVELOPER Gdańsk RELYON IT PROFESSIONAL SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy:
80-300 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Utrzymanie i wytwarzanie szablonów reklamowych, bezpośrednie wsparcie oraz tworzenie dedykowanych rozwiązań dla Zespołu Traffic/Sprzedaży z zakresu emisji i działania kampanii reklamowych oraz kodów analitycznych, opracowanie metody testowania serwisów/aplikacji mobilnych/rozwiązań video pod kątem poprawności reklamy i kodów analitycznych, odpowiedzialność za prędkość i działanie warstwy prezentacji na portalu w aspekcie technologii reklamowych i analitycznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 4 210,19 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: JUNIOR FRONT-END DEVELOPER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: programista aplikacji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 4 210,19 PLN

Data zakończenia pracy: 14.08.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe preferowane inforamtyczne, minimum 2 lata doświadczenia zawodowego, doskonała znajomość JavaScript i umiejętność programowania obiektowego OOP,bardzo dobra znajomość HTML5 i CSS,doświadczenie w pracy z bibliotekami JS, w tym w React, AngularJS doświadczenie w korzystaniu z mechanizmów AJAX/CORS, JSON, REST, Push Stream, WebSocket znajomość środowiska Node.js znajomość narzędzi WEBPACK GULP, ES/JSX, SPA, RWD (mobile-first), biegła znajomośc języka angielskiego. Miwjwce pracy: Gdańsk Wrzeszcz. Kontakt telefoniczny: 535 888 814

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
RELYON IT PROFESSIONAL SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

WOŁOSKA 9, 02-583 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: WOŁOSKA

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: programista aplikacji