Praca INŻYNIER ZOOTECHNIKI Sierpc kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INŻYNIER ZOOTECHNIKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sierpc

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sierpecki

Zawód: inżynier zootechniki

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Witosa 2, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wydanie skierowań przez PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: sierpecki

Gmina pracodawcy: Sierpc

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sierpc

Ulica pracodawcy: Witosa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier zootechniki

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU - od 2 195 PLN

sprzątanie boksów z palet, kartonów itp., segregowanie i układanie palet, zamiatanie posadzki ręcznie i maszynowo, maszynowe mycie posadzki, prasowanie odpadów po recyklingu, odkurzanie bram, ramp, szaf sterujących, segregowanie odpadów
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA K/M - od 463 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu i wokół budynku, przestrzeganie przepisów BHP
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Kwaśniów Górny (małopolskie)

POMOCNIK STOLARZA/SZKLARZA (Z) - do 1 850 PLN

Pomocnik stolarza/szklarza
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Tarnów (małopolskie)

DEKARZ - od 462,5 PLN

wykonywanie pra dekarskich, wykonywanie obróbek blacharskich
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Bąków (opolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

prace budowalne ,zbrojenie ,szalunki,betoniarstwo
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Przasnysz (mazowieckie)

LAKIERNIK - 16 - 24 PLN

Malowanie proszkiem lub na mokro, nadzór nad procesem lakierowania, kontrola jakości pomalowanych elementów, utrzymywanie czystości i właściwego stanu technicznego urządzenia i jego otoczenia.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Siedlce (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi lub chińskimi
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 300 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami, w tym wietnamskimi, bieżące monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Świdnica (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI CHEMII GOSPODARCZEJ - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji chemii gospdoarczej. Pakowanie wyrobów w opakowania zbiorcze
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Kuśnie (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie dostaw, ometkowywanie towaru, układanie na półkach, obsługa kasy fiskalnej typ delta, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Augustów (podlaskie)

SPAWACZ METODĄ MIG LUB MAG - od 1 850 PLN

Spawanie konstrukcji stalowych elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 750 PLN

Prace ogólnobudowlane (Śrem i okolice) w godzinach 7.00-15.00
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Śrem (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 950 PLN

zbieranie informacji handlowych, ubieganie się o zamówienia, sprzedaż detaliczna i hurtowa, kontakty handlowe z kontrahentami z Wietnamu, współpraca z przedsiębiorcami wietnamskimi, praca od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Pruszków (mazowieckie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

- łączenie elementów i części konstrukcyjnych ze stali, metalu, żeliwa
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Korczyna (podkarpackie)

KELNER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy,mile widziane doświadczenie zawodowe, miejsce wykonywania pracy Sierpc, ul. Kilińskiego 34, spotkanie z pracodawcą w siedzibie firmy z załączonym CV.
Długokęcka Maria Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Maryland - 2016-05-17 - Sierpc (mazowieckie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Złotoryja (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE SPOŻYWCZYM - od 1 850 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kraków (małopolskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

przyjmowanie telefonów, obsługa urządzeń biurowych, przygotowanie i wysyłka korespondencji, pilnowanie obiegu dokumentacji, kierowanie ruchem pacjentów, współpraca z personelem medycznym
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Raciborowice (łódzkie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Sekretarka
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

przyjmowanie zleceń pogrzebowych
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie stanowiska pracy, wstępna obróbka surowców, mycie sztkowanie warzyw i owoców, prace porządkowe mające na celu utrzymania kuchni w czystości
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

pokojowa
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

ALPINISTA INSTALATOR K/M - od 3 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNOLOG CUKIERNIK - od 1 850 PLN

PRODUKCJA LODÓW, KREMÓW CUKIERNICZYCH, TORTÓW
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Skierniewice (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

oferat stazu: mycie tablic i mebli szkolnych, podlewanie kwiatów w klasach, zamiatanie podłóg
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Białośliwie (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed