Praca INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Monitorowanie systemów, zarządzanie konfiguracją, przetwarzanie żądań użytkowników końcowych, udział w zmianie kodu, opracowywaniu skryptów i Hotfix, tworzeniu wydań.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 4 000 - 10 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wysokość wynagrodzenia w zależności od doświadczenia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO

Data zakończenia pracy: 15.02.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe informatyczne (magisterskie lub doktorat), min. 3 lata na podobnym stanowisku, znajomość systemów i sieci komputerowych, znajomość podstaw języków programowania, umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji systemów i sieci komputerowych, wiedza z zakresu Jira, VersionOne, Snow, FlySpray, Remedy, biegła znajomość języka angielskiego i rosyjskiego w celu kontaktów z oddziałami firmy.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie