Praca INŻYNIER WSPARCIA SIECI - NETWORK SUPPORT ENGINEER (J. ANGIELSKI) Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Warszawa, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 666 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
INŻYNIER WSPARCIA SIECI - NETWORK SUPPORT ENGINEER (J. ANGIELSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościerski

Zawód:
pozostali specjaliści do spraw sieci komputerowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 666 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Pozostali specjaliści do spraw sieci komputerowych (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe - informatyka/nauki komputerowe i pokrewne; znajomość najnowszych rozwiązań infrastruktury sieciowej; 5 lat na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym; biegła znajomość języka angielskiego; doświadczenie i wiedza z zakresu wsparcia technicznego klienta w zakresie IT, w tym identyfikacji, diagnostyki i rozwiązywania problemów sieciowych; znajomość najnowszych rozwiązań infrastruktury sieciowej, w tym wiedza dot. konfiguracji, wdrażania oraz bieżącego nadzoru; silne kompetencje przy wykorzystaniu szeregu narzędzi do rozwiązywania problemów, obiektów i urządzeń w zakresie przedstawiania rozwiązań. Zakres obowiązków: stałe świadczenie klientom F5 i partnerom wyjątkowych usług wsparcia, aktywne i skuteczne komunikowanie statusu, planu działania i rozwiązania problemu, świadczenie usług wsparcia technicznego poziomu 1 i 3, w zakresie zdalnego diagnozowania i rozwiązywania problemów dotyczących sprzętu i oprogramowania F5, zarządzanie wieloma sprawami i ustalanie priorytetów w zależności od potrzeb klienta i działalności, efektywne zarządzanie eskalacją problemów do po ziomu tier 3 (Usługi inżynieryjne) przy jednoczesnym utrzymaniu komunikacji z klientami, utrzymywanie ścisłego przestrzegania harmonogramu (godziny pracy i dostępności przez telefon), uczestniczenie w bieżących szkoleniach z produktów F5 i pokrewnych technologii, wykonywanie dodatkowych projektów w miarę potrzeb.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1