Praca INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na baterie prysznicowe.

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Skuteczne udzielanie pomocy technicznej pierwszego/drugiego/trzeciego poziomu klientom z całego świata za pośrednictwem telefonu, korespondencji e-mail, Internetu oraz na odległość na przypisanych obszarach. Posługiwanie się narzędziami do usuwania błędów oraz przeprowadzanie prostych i umiarkowanie trudnych symulacji laboratoryjnych w celu dokonania analizy zaistniałych problemów oraz rozpoznania rozwiązań.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 458,33 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA

Data zakończenia pracy: 16.11.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe techniczne/informatyka/matematyka/technologie komputerowe/elektronika i pokrewne, 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym, doświadczenie i wiedza dot. wsparcia technicznego klienta w zakresie IT, znajomość najnowszych rozwiązań infrastruktury sieciowej/najnowszych systemów i produktów, certyfikat CCNA lub wykazanie się wiedzą i doświadczeniem na równorzędnym poziomie, doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i na piśmie, biegła znajomość języka angielskiego oraz języka rosyjskiego, w tym słownictwo biznesowe i IT.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie