Praca INŻYNIER Śmigiel P.P.U. Sterna Robert Sterna

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na umywalki.

Leszczyńska 26, 64-030 Śmigiel, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Projektowanie modułów oraz stanowisk do montażu i testowania wiązek kablowych. Może być osoba do przyuczenia.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 400,01 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: INŻYNIER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Śmigiel

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Śmigiel

Zawód:
pozostali inżynierowie do spraw przemysłu i produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 400,01 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Nazwa pracodawcy: P.P.U. Sterna Robert Sterna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kościański

Gmina pracodawcy: Śmigiel

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Śmigiel

Ulica pracodawcy: Leszczyńska

Numer budynku pracodawcy: 26

Profil działalności pracodawcy: przetwórstwo tworzyw sztucznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015