Praca INŻYNIER SERWISU I WSPARCIA TECHNICZNEGO Kraków kontakt przez PUP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Serwis urządzeń telekomunikacyjnych. Miejsce pracy: Kraków (możliwe jednodniowe delegacje do Krosna).

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER SERWISU I WSPARCIA TECHNICZNEGO

Data zakończenia pracy: 31.12.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe (Inżynier elektronik), 2 lata doświadczenia jako Inżynier serwisu, znajomość budowy i obsługi urządzeń telekomunikacyjnych, podstawowa znajomość języka angielskiego, rosyjskiego i ukraińskiego.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie