Praca KELNERKA (O) Tarnów FARAON RAMY FAROUK AHMED

Nowodąbrowska 288, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa konsumenta, obsługa kasy fiskaln

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNERKA (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 925 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: brak wymagań. Praca w Tarnowie, 3 zmiany w godz. 7.00-00.00, niedziele 7.00-12.00; kompleksowa obsługa konsumenta, obsługa kasy fiskalnej; 1/2 etatu, wynagrodzenie: 925 zł brutto. Kontakt: FARAON RAMY FAROUK AHMED, 33-100 Tarnów, ul. Nowodąbrowska 288, tel. 696 832 820.

Nazwa pracodawcy: FARAON RAMY FAROUK AHMED

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub kontakt osobisty

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: Nowodąbrowska

Numer budynku pracodawcy: 288

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*