Praca INŻYNIER PIERWSZEJ LINII WSPARCIA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT, diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie, koordynowanie przyjętych zgłoszeń (klient obcojęzyczny)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER PIERWSZEJ LINII WSPARCIA

Data zakończenia pracy: 31.03.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe informatyka/pokrewne, min. 1 rok na podobnym stanowisku, znajomość systemu Windows i pakietu MS Office, zainteresowanie środowiskiem IT

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACZKA - 997,4 PLN

- przyjmowanie,znakowanie iklasyfikowanie brudnego asortymentu do prania tekstyliów,- dobieranie środków do odpplamiania i utrwalania koloru podczs procesu prania tekstyliów,- dobieranie technologii do prania tekstyliów,- obsługa maszyn i urządzeń pomocniczych,- obsługa maszyn do wykańczania asortyment (maglowanie ,prasowanie), - sortowanie upranych tekstyliów,- kontrolowanie jakości na poszczególnych etapach procesu prania,- pakowanie i przygotowanie tekstyliów do wydania klientowi,- prowadzenie dokumentacji procesu prania tekstyliów,- organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP i P.poż.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Świebodzin (lubuskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

poszukiwanie klientów na terenie Niemiec i Austrii, budowanie bazy danych klientów, współpraca z działem handlowym, prowadzenie blogów i portali firmowych
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Tarnowskie Góry (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawcy
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Białystok (podlaskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Pomoc w kuchni, w dowożeniu dzieci, w sprzątaniu.
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Babki Oleckie (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA-ZATRUDNIENIE PO ZAKOŃCZONYM PROGRAMIE STAŻU - od 925 PLN

obsługa klienta,towarowanie,obsługa kasy
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Lubin (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Sulechów (lubuskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC KUCHARZA - 997,4 PLN

wg programu stażu i stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Podborek (kujawsko-pomorskie)

FLORYSTA - od 1 850 PLN

układanie kompozycji kwiatowych, układanie stroików
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Sprzątaczka biurowa
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Jędrzejów (opolskie)

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA - od 2 200 PLN

praca na produkcji, badanie kotłów
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Głubczyce (opolskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- obsługa komputera,- pomoc pracownikom referatu księgowości budżetowej przy wykonywaniu bieżących zadań,- pomoc pracownikom przy wykonywaniu bieżących zadań (wypłata podatku akcyzowego, przygotowywanie dokumentów w przypadku wystąpienia klęsk żywiołowych),- przygotowywanie dokumentów do archiwum,- obsługa interesantów,- podstawowe czynności kancelaryjne.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Głowno (łódzkie)

SZEF DS. WSPARCIA INFRASTRUKTURY IT - od 13 000 PLN

zarządzanie pracą Działu IT oraz grupą podległych pracowników - rekrutowanie, motywowanie, szkolenia pracowników, utrzymywanie bezpiecznego środowiska pracy, dbanie o rozwój pracowników; planowanie pracy zespołu, monitorowanie i ocena wyników, coaching, doradztwo, dbanie o przestrzeganie procedur IT, utrzymywanie efektywności poprzez definiowanie i dostarczanie planów strategicznych dot. implementacji systemów i technologii informatycznych; wdrażanie technologii informatycznych oraz strategii, procedur i procesów obowiązujących w firmie, prowadzenie kontroli procesów technologicznych; odpowiedzialność za zabezpieczenie zasobów sieciowych oraz tworzenie kopii zapasowych, zachowanie bezpieczeństwa informacji oraz struktur kontrolnych; utrzymanie wysokiej jakości usług poprzez ustanawianie i egzekwowanie norm organizacyjnych; monitoring i kontrola infrastruktury i systemów IT w celu wyeliminowania lub zminimalizowania ryzyka utraty danych; przygotowywanie raportów zgodności dla kierownictwa wyższego szczebla; śledzenie zmian zasad korporacyjnych mających wpływ na politykę tworzenia kopii zapasowych; zapewnienie należytej staranności przy wdrażaniu nowego oprogramowania, przeprowadzenie testów;
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Kwidzyn (pomorskie)

SPRZEDAWCA NA STOISKI MIĘSNO-WĘDLINIARSKIM - od 1 850 PLN

cięcie i porcjowanie mięsa i kości, eksponowanie wędlin i mięsa, krojenie wędlin, ważenie wędlin i mięsa, pakowanie wędlin i mięsa, mielenie mięsa, sprzedaż mięsa i wędlin
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Stanisławice (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

Murowanie ścian, tynkowanie, roboty zewnętrzne i wewnętrzne.Delegacja na obiekty (Łódź, cała Polska).
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Łódź (łódzkie)

ELEKTRYK - do 1 850 PLN

zgoda
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Wierzchowisko (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

mycie naczyń, sprzątanie, obróbka wstępna warzyw i mięsa
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Świdnik (lubelskie)

GEODETA - od 2 000 PLN

Wykonywanie podstawowych czynności zawodowych w geodezji i karografii, wykonywanie i opracowywanie wyników pomiarówWYMAGANIA: wykształcenie średnie geodezyjne
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Jarosław (podkarpackie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 2 000 PLN

utrzymanie w czystości pomieszczenia biurowe
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Kraków (małopolskie)

MŁODSZY KONSULTANT DS. PROGRAMOWANIA - do 4 700 PLN

Wykształcenie wyższe; roczne doświadczenie zawodowe, w tym 6 m-cy na podobnym stanowisku; doświadczenie i wiedza dot. rozwoju, implementacji, analizy i testowania oprogramowania, znajomość Java, SQL, JIRA, GIT, Agile Scrum, doskonałe umiejętności analityczne i komunikacji; biegła znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie, w tym słownictwo techniczne IT; zakres obowiązków: rozwój i implementacja oprogramowania SAP Hybris, analiza oprogramowania i aspektów wydajnościowych, tworzenie i uruchamianie środowisk aplikacyjnych, planowania koordynacja procesów testowania i wdrażania oprogramowania; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Gliwice (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Siemiatycze (podlaskie)

POMOC REFERENTA - 997,4 PLN

zapoznanie sie z przepisami bhp, prawa z zakresu funkcjonowania administracji, regulaminami PPP w Świeciu, prowadzenie dziennika korespondencji, udzielanie informacji klientom poradni, formulowanie pism urzędowych, przepisywanie wydawanych przez poradnię opinii
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

BRYGADZISTA - od 1 850 PLN

NADZÓR NAD PRAWIDŁOWYM TOKIEM PRODUKCJI, ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WYKONYWANIE ZLECEŃ PRODUKCYJNYCH I PRAWIDŁOWE ICH WYKONYWANIE, NADZÓR NAD PRAWIDŁOWYM WYKORZYSTANIEM MATERIAŁÓW I NARZĘDZI DO PRACY, NADZÓR NAD PRZESTRZEGANIEM PRZEPISÓW BHP I PPOŻ, RAPORTOWANIE PRZEŁOŻONYM, PLANOWANIE, USPRAWNIANIE PROCESÓW PRODUKCYJNYCH, NAZDÓR NAD PODLEGŁYM ZESPOŁEM PRACOWNIKÓW I ODPOWIEDNIE ZARZĄDZANIE PRACOWNIKAMI, WSPÓŁPRACA Z DZIAŁEM KADR W ZAKRESIE DOKUMNETACJI PRACOWNICZEJ;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE, ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW BHP, PRAWA PRACY, OBSŁUGA PAKIETU OFFICE, UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI PRACY WŁASNEJ I INNYCH, KIEROWANIE ZESPOŁEM, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU, DOŚWIADCZENIE W ZARZĄDZANIU PRODUKCJĄ (DZ. JELICIARNIA W ZAKŁADZIE MIĘSNYM)
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KELNER - od 2 000 PLN

przyjmowanie zamówień, kompleksowa obsługa klienta, serwowoanie dań, obsługa imprez
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Zakrzewo (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - do 1 850 PLN

prace polowe, obsługa maszym rolniczych.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Sanie (dolnośląskie)