Praca INŻYNIER OPROGRAMOWANIA Wrocław kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Zadania zawodowe:- programowanie w wybranym języku programowania; - opracowuje zadań projektowanej aplikacji w formie algorytmów, a następnie kodowanie przy pomocy odpowiedniego języka programowania; - przygotowywanie dokumentacji technicznej do danej aplikacji. Dodatkowe zadania zawodowe: - podejmowanie działań koncepcyjnych oraz programistycznych przy tworzeniu systemów w wybranych językach, analiza wymagań podanych przez klienta, planowanie zadań i ocenianie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 12 845 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER OPROGRAMOWANIA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wrocław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Wrocław

Zawód: programista aplikacji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 12 845 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Programista aplikacji

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
1) wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie informatyki, elektroniki lub podobne, 2) staż pracy: doświadczenie w pracy w branży IT co najmniej 2 lata, 3) programowanie w wybranym języku programowania; opracowanie zadań projektowanej aplikacji w formie algorytmów, a następnie kodowanie przy pomocy odpowiedniego jezyka programowania (obowiązkowe) w zakresie zwinnego wytwarzania oprogramowania (zalecane), 4) inne: znajomość języków: język angielski - poziom średnio zaawansowany lub wyższy; ukraiński - mile widziany, 5) mile widzany certyfikat: AWS Certified SysOps Administrator

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Gliniana

Numer budynku pracodawcy: 20/22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: programista aplikacji