Praca INŻYNIER OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Analiza wewnętrznego systemu zgłaszania nieprawidłowości (alertowania) oraz proponowanie zmian i usprawnień tego systemu, tworzenie oprogramowania i systemu automatyzowania pracy działu NOCC (Network Operations Command Center), Identyfikowanie i adresowanie problemów systemowych we współpracy z innymi zespołami wewnątrz firmy, raportowanie oraz tworzenie narzędzi do raportowania ilości alertów, czasu spędzonego nad zgłoszeniami, i innych, prowadzenie szkoleń z procedur oraz tematów związanych z systemem zgłaszania nieprawidłowości (alertowania).

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 15.08.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 3 lata doświadczenia w pracy z bazami danych i zapytaniami do baz danych, min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w Pearlu lub Pythonie, min. 2 lata doświadczenia w administrowaniu systemu UNIX, min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu interfejsu w JavaSript, HTML lub CSS, doświadczenie w pracy z międzynarodowym zespołem w zakresie procesów dotyczących monitorowania infrastruktury internetowej, serwerów i sieci, umiejętność obsługi baz danych, włączając w to tworzenie kopii zapasowych/zrzutów baz danych, sprawdzanie rozmiaru tabel, wyjaśniania i analizy zapytań, umiejętność programowania i administrowania rozwiązań do monitorowania i raportowania, umiejętność wdrażania i wspierania dużych sieci opartych na protokole IP, współpraca z członkami zespołu ze Stanów Zjednoczonych, angielski jest też językiem obowiązującym w wewnętrznej komunikacji.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie