Praca INŻYNIER JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: INŻYNIER JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

Wynagrodzenie: od 8 000 PLN

Zakres obowiązków: testowanie nowutworzonych oprogramowań,aktualizacje oprogramowania oraz juz isniejących wdrożeńw celu zapewnienia ich jakościna najwyższym poziomie.

Data publikacji: 2016-07-26

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
testowanie nowutworzonych oprogramowań,aktualizacje oprogramowania oraz juz isniejących wdrożeńw celu zapewnienia ich jakościna najwyższym poziomie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 31.10.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
1,5 r. doświadczenia w testowaniu aplikacji mobilnych, Aple OS Android,umiejętności: narzędzia/języki- VBA, C#,PhP(basic)MS Access,SAP ERP,MySQL/basic,RedmineJira,Piyotal Tracker,Jenkins,Bamboo, Selenium IDE, Apache JMeter, Monkey Talk IDE, UI Automation,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie