Praca INŻYNIER INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ Lublin kontakt przez PUP

Stanowisko: INŻYNIER INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: dobór materiałó do aplikacjioraz dobór technologii szycia i łączenia materiałów,kontakt z klientem

Data publikacji: 2016-01-22

Lokalizacja: Lublin (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
dobór materiałó do aplikacjioraz dobór technologii szycia i łączenia materiałów,kontakt z klientem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Zawód: inżynier inżynierii materiałowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa programu " AUTOCAD"

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość SOUD WORKS , znajomość zasad doboru materialów inzynierskich

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

Słowackiego 8, 21-100 Lubartów, powiat: lubartowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: lubartowski

Gmina pracodawcy: Lubartów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubartów

Adres strony pracodawcy: www.evotec.com.pl

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: Działalność związana z oprogramowaniem

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier inżynierii materiałowej

Podobne oferty pracy

MECHANIK MASZYN SZWALNICZYCH - 997,4 PLN

Praktyczne zapoznanie się z budową i obsługa maszyn szwalniczych.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Stalowa Wola (podkarpackie)

STYLISTKA PAZNOKCI - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Zielona Góra (lubuskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie prac zbrojarskich
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Stary Dzierzgoń (pomorskie)

ŚLUSARZ - do 1 850 PLN

prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Przasnysz (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie i wyadawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Nowa Sól (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 500 PLN

wypełnianie dokumentacji w języku ukraińskim, dostawa towarów z Ukrainy do klientów, orientacja na terenie Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA OFPR/16/1920 (S) - 997,4 PLN

wg programu stażupraca w sklepie z kosmetykami
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Limanowa (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Grębków (mazowieckie)

SPAWACZ MIG / MAG - od 1 850 PLN

Spawanie naczep
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Pniewy (wielkopolskie)

KIEROWNIK OBIEKTU - od 2 940 PLN

Raportowanie, rozliczanie pracowników i dostaw, nadzór nad pracą pracowników, prowadzenie dokumentacji, utrzymywanie poprawnych relacji na linii ochrona - pracownicy. Przez pierwsze 3 miesiące pracodawca oferuje umowę zlecenie - potem umowa o pracę. Pracodawca oferuje pensję w wysokości 2200 netto.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Siedlce (mazowieckie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa kelnersko-barmańska na terenie lokalu, dbanie o stanowisko usług
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK I STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH PRAC INTERWENCYJNYCH-INFORMATYK - od 925 PLN

Pomoc w administrowaniu siecią teleinformatyczną PCFE, profilaktyka antywirusowa, pomoc w instalowaniu i aktualizowaniu oprogramowania
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Nowy Sącz (małopolskie)

MANIKIURZYSTKA - 997,4 PLN

wykonywanie manikiuru klasycznego, hybrydowego; wykonywanie henny brwi i rzęs oraz ich stylizacja; wykonywanie zabiegów parafinowych; sterylizacja i dezynfekcja narzędzi i miejsca pracy; sprzątanie i przygotowywanie stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Chojna (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Końskie (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta wraz z transakcjami kasowo-finansowymi Dbanie o czystość i estetykę stanowiska pracy Obsługa magazynowa i czynności związanie z zatowarowaniem
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Gryfino (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK DO OBSŁUGI CIĄGNIKA Z MASZYNAMI ROLNICZYMI - 997,4 PLN

obsluiga ciągnika z maszynami rolniczymi
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Błudowo (warmińsko-mazurskie)

MŁODSZY LABORANT CHEMICZNY - 997,4 PLN

Wykonywanie badań na potrzeby instalacji odsiarczania spalin Kontorla chemiczna parametrów zawiesiny absorpcyjnejKontrola chemiczna jakości produkowanego gipsu sentytecznego Prowadzenie zapisów z badań i pomiarów Wykonywanie badań związanych z kontrolą jakości olejów eksploatowanych w urządzeniach Elektowni Dolna OdraWykonywanie badań jakościowych olejów turbinowych, smarnych, izolacyjnych Prowadzenie zapisów z badanWykonywanie badań na potrzeby ochrony środowiska Wykonywanie badań fizykochemicznych wód powierzchniowych i podziemnych eksploatowanych w Elektowni Dolna OdraWykonywanie badań wód chłodniczych oraz scieków przemysłowych wytwarzanych w Elektorwni Dolna Odra Prowadzenie zapisów z badań
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Nowe Czarnowo (zachodniopomorskie)

47 - PRACOWNIK OCHRONY (NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ) - od 2 000 PLN

dozór i ochrona
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Radom (mazowieckie)

DORADCA DO SPRAW LEASINGU-WYMAGANE SKIEROWANIE ZPUP W TRZEBNICY - do 2 000 PLN

pozyskiwanie klientów, obsługa komputera, wypełnianie wniosków, miejsce pracy Wrocław ul. Miernicza 22/4
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Topola Mała (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

Obróbka wstępna warzyw, pomoc kucharzom w kuchni, zmywanie garnków, które uzywa dana pomoc kuchenna, przenoszenie garnków i naczyń, dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Gdańsk (pomorskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

piekarz
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Radziki Duże (kujawsko-pomorskie)

POWER: PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

Staż z PO WER na 5 miesiące dla osób do 30 roku życia BEZ BADAŃ (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I MIEJSCE ZGŁASZANIA KANDYDATÓW: TAMA POMORZAŃSKA 26GODZ.PR.: 7-15WYMAGANIA ORGANIZATORA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE LUB ŚREDNIE TECHNICZNE(PREFEROWANE BUDOWNICTWO-INŻYNIERIA ŚRODOWISKA, GAZOWNICTWO) ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA(OBSŁUGA WORD, EXCEL)
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

Operator wózka widłowego w firmie.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Bytom Odrzański (lubuskie)

KONSERWATOR MELIORANT - od 1 850 PLN

wg Pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Bytoń (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL CHEMII - od 285 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Ciszyca Górna (świętokrzyskie)

POMOCNIK PIEKARZA 68 - od 2 100 PLN

przygotowywanie środków do produkcji, formowanie kęsów ciasta, pomoc przy wypieku, pakowanie wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Żyrardów (mazowieckie)

kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)