Praca INŻYNIER DS. OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
analizowanie wymagań biznesowych/ projektowych i dokumentowanie rezultatów, tworzenie aplikacji/ systemów komputerowych na podstawie uprzednio udokumentowanej analizy, tworzenie dokumentacji dostarczanego oprogramowania w całym procesie wytwórczym, poprawianie błędów aplikacji/ systemów, w tym tworzenie nowych rozwiązań dla prawidłowego ich funkcjonowania, współtworzenie architektury rozwiązań aplikacji/ systemów komputerowych, wykonywanie innych czynności w zakresie informatyki, w szczególności w zakresie obsługi i doradztwa zwaną dalej działalnością twórczą.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 7 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER DS. OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 31.05.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe informatyczne, 4 lata doświadczenia w programowaniu Java, Python, C#, PHP w tym 2 lata doświadczenia w MS-SQL, Oracle, DB (at) , XML/ HPath/XQuery, XSLT, Javascript, Ajax, XTML

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie