Praca INŻYNIER DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
• Pod ogólnym nadzorem wyszukiwanie błędów w średnio złożonych produktach informatycznych poprzez wykorzystanie systematycznych testów w celu stworzenia, zastosowania oraz utrzymywania standardów jakości w produktach firmy• Projektowanie oraz wykonywanie test planów. Analiza i tworzenie standardów oraz procedur testowych.• Utrzymywanie dokumentacji wyników testowania jako pomocy w rozwiązywaniu problemów i modyfikacji oprogramowania. • Analiza rezultatów testowania w celu zapewnienia istniejącej funkcjonalności oraz rekomendacja działań korygujących. • Konsultacje z programistami w celu rozwiązywania problemów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 18.09.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność pracy i komunikacji w SCRUM’owym zespole, doświadczenie - minimum 2 lata na podobnym stanowisku, umiejętność programowania potwierdzona doświadczeniem (preferowany język JAVA). Bardzo dobre zrozumienie koncepcji programowania obiektowego, doświadcznie w automatyzacji testów (znajomość i/lub doświadczenie z TestNG/Junit, WebDriver, XPath, wyrażenia regularne), bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z procesem testowania oprogramowania (metodologia, metryki, narzędzia), min. bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie