Praca INŻYNIER BUDOWY Rogoźnica kontakt przez PUP

Stanowisko: INŻYNIER BUDOWY

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-08-19

Lokalizacja: Rogoźnica (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rogoźnica, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rogoźnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rzeszowski

Zawód:
inżynier budownictwa - urządzenia, instalacje i sieci energetyczne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: SEP E gr I

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Partyzantów 1A, 35-242 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv kadryzie (at) onet.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: Partyzantów

Numer budynku pracodawcy: 1A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1