Praca INŻYNIER BUDOWY Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: INŻYNIER BUDOWY

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Pomoc w bieżącym nadzorze i organizacji prac i robót budowlanych

Data publikacji: 2016-05-09

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Pomoc w bieżącym nadzorze i organizacji prac i robót budowlanych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie zawodowe: dowolne inżynier, czytanie dokumentacji i projektów, uprawnienia mile widziane

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.05.2016