Praca INŻYNIER BUDOWY Gdańsk PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE EKOINBUD SP. Z O.O.

Stanowisko: INŻYNIER BUDOWY

Wynagrodzenie: 2 000 - 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem.

Data publikacji: 2016-03-01

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE EKOINBUD SP. Z O.O.

Wielkopolska 5A, 80-180 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Dokładniejszy opis oferty pracy:
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 07.03.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie kierunkowe, minimum 4 letnie doświadczenie zawodowe, uprawnienia budowlane. Miejsce pracy: Gdańsk, woj. pomorskie, mazowieckie. Kontakt telefoniczny: 58 304 75 75, osobisty: Gdańsk, ul. Wielkopolska 5a.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 4

Nazwa pracodawcy: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE EKOINBUD SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Wielkopolska

Numer budynku pracodawcy: 5A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne