Praca INŻYNIER BUDOWY Jędrzejów KOWBUD BIS Spółka Cywilna Anna Kowalska-Paciorek, Łukasz Paciorek

Miejsce pracy:
28-300 Jędrzejów, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie budowy, rozliczanie, mierzenie, przedmiary, obsługa niwelatora.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jędrzejów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jędrzejowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jędrzejów

Zawód: inżynier budowy dróg

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Inżynier budowy dróg (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
KOWBUD BIS Spółka Cywilna Anna Kowalska-Paciorek, Łukasz Paciorek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Mazurska 6, 97-400 Bełchatów, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefon

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: bełchatowski

Gmina pracodawcy: Bełchatów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bełchatów

Ulica pracodawcy: Mazurska

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budowy dróg