Praca INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE Ostrowiec Świętokrzyski kontakt przez PUP

Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: praca na stanowisku inżyniera budowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrowiec Świętokrzyski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowiecki

Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Al. 3-go Maja 36, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: ostrowiecki

Gmina pracodawcy: Ostrowiec Świętokrzyski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrowiec Świętokrzyski

Ulica pracodawcy: Al. 3-go Maja

Numer budynku pracodawcy: 36

Profil działalności pracodawcy: Wykonywanie robót ogólnobudowlanych

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Stale (podkarpackie)

SPECJALISTA DS ORGANIZACJI USŁUG TURYSTYCZNYCH - od 2 500 PLN

Obsługa klienta, utrzymywanie kontaktow z kraju i zagranicy
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KRAWIEC - 997,4 PLN

obszywanie firanek, przygotowywanie taśm do firanek i zasłon
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Mielec (podkarpackie)

MECHANIK NAPRAW POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 3 000 - 4 000 PLN

Naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych i przyczep.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - REFERAT FINANSOWY - 997,4 PLN

pracownik biurowy - Referat Finansowy
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Książ Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

przyjmowanie towaru do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Karnowo (kujawsko-pomorskie)

MONTER INSTALACJI WENTYLACJI MECHANICZNEJ - od 2 000 PLN

montowanie wentylacji instalacji
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - od 2 300 PLN

obsługa urządzeń do obróbki mechanicznej, obsługa suwnicy oraz wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Katowice (śląskie)

POMOCNIK MECHANIKA - do 2 200 PLN

Przygotowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP, ppoż i ochrony srodowiska oraz zasadami ergonomii, pomoc w przyjmowaniu i przygotwywaniu samochodów na warszta, pomoc przy demontazu, weryfikacji oraz doborze części zamiennych do wymiany, pomoc przy wymianie uszkodzonych zespołów i podzespołów, pomoc przy wykonaniu konserwacji zespołów i podzespołów. Miejsce pracy: Nadolice MałeKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Nadolice Małe (dolnośląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

wszystkie wymagane
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 15 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów z Chin, kontakt z klientami z Chin
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

montaż elementów drewnianych
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Leśniewo (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

obsługa magazynu, wprowadzanie danych magazynowych, obsługa wózków
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 000 PLN

Przewóz osób na terenie Polski, Ukrainy, UE.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Doruchów (wielkopolskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI USTAWIACZE I OPERATORZY MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA I POKREWNI - od 1 850 PLN

Obsługa okleiniarki w zakresie ustawiania, oklejania elementów stolarskich. Dbanie o powiarzony sprzęt. Dodatkowo montaż mabli i oklejanie u klienta oraz prezentacja projektów, dokonywanie pomiarów . Inne prace stolarskie.
kontakt przez PUP - 2014-12-19 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Bieńkowice (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Przymowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiore ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniejdokumentacji, wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodówrozchodowych, załadunek i rozładunek towarów za pomocą wózka wodłowego;WYMAGANIA:Wykształcenie minimum zawodowemile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,doświadczenie w obsłudze wózków widłowych, aktualne badania psychotechniczne,obsługa programów mazgazynowych,komunikatywność i dyspozycyjność; Oferta pracy przeznaczona jest dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy spełniających jednocześnie warunki: II profil pomocy, osoba do 30 roku życia. Osoby zainteresowane mogą złosić sie po skierowanie do doradcy klienta w siedzibie urzędu.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Pietrzaki (śląskie)

KASJER HANDLOWY - od 2 000 PLN

obsługa klientów, obrót pieniędzmi, rozliczanie pieniędzy, zamawianie towarów w języku chińskim, składanie raportów, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

Sprzedawcastaż w godz. 9-17
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

MONTER INSTALACJI GRZEWCZYCH - 3 000 - 3 500 PLN

montaż instalacji grzewczych
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Końskie (świętokrzyskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY-CIEŚLA - od 2 000 PLN

wykonywanie konstrukcji z drewna np. pomostów roboczych, deskowanie form betonowych
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Zambrów (podlaskie)

FIZJOTERAPEUTA (S) - 997,4 PLN

zapoznanie się ze stanowiskiem pracy, przepisami BHP i p/poż, wykonywanie zabiegów fizykoterapeutycznych, kinezyterapeutycznych i masażu, nawiązywanie kontaktu z chorymi w celu zapewnienia ich współpracy w zajęciach fizykoterapeutycznych, wykonywanie innych prac zleconych przez osobę nadzorującą.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Jadowniki Mokre (małopolskie)

CIEŚLA - od 1 850 PLN

wykonywanie i naprawa konstrukcji dachowych
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

POMOCNICZY PRACOWNIK BUDOWLANY (Z) - do 2 000 PLN

Pomocniczy pracownik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Rzuchowa (małopolskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ E-COMMERCE - do 1 400 PLN

Bieżąca weryfikacja zamówień na platformach: Alibaba, MakePolo, Made-in-China, DHGate, Global Sources, pod kątem terminowości realizacji, dostępności towarów, płatności itd., tworzenie ofert, zestawień, raportów i analiz, bieżące monitorowanie terminowości wysyłania paczek i ich dostarczania do klienta, kontakt z klientem i z partnerami spoza Polski w celu weryfikacji poprawności złożonych zamówień i uzupełnienia danych, bieżące wsparcie dla BOK i obsługi sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Wołomin (mazowieckie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

BIOLOG - SPECJALISTA - od 1 850 PLN

prace biurowe- raporty dot. ochrony przyrody, prace terenowe - monitoring przyrodniczy
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Kraków (małopolskie)