Praca INŻYNIER BUDOWNICTWA Bochnia RIBET sp. z o.o.

Miejsce pracy:
32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Kierowanie, nadzór i koordynacja wszelkich prac związanych z realizacją kontraktów budowlanych spółki, ścisła współpraca z kierownikiem budowy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWNICTWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bochnia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bocheński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bochnia

Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: obsługa programu Excel

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe-inżynier budownictwa-specjalizacja konstrukcyjno-budowlana. Umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia zatrudnienia na dłuższy okres. Wymagane umiejętności związane z kierunkiem wykształcenia.

Nazwa pracodawcy: RIBET sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Grunwaldzka 69A, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: gdański

Gmina pracodawcy: Pruszcz Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pruszcz Gdański

Ulica pracodawcy: Grunwaldzka

Numer budynku pracodawcy: 69A

Profil działalności pracodawcy:
Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków, kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne