Praca INSTRUKTOR PERSONALNY - INSTRUKTOR SIŁOWNI Chojnice Auto Handel KaNaMa Małgorzata i Andrzej Szpera spółka jawna

Stanowisko: INSTRUKTOR PERSONALNY - INSTRUKTOR SIŁOWNI

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Instruktor siłowni, instruktor personalny, organizacja zajęć

Data publikacji: 2016-05-12

Lokalizacja: Chojnice (pomorskie)

Pracodawca: Auto Handel KaNaMa Małgorzata i Andrzej Szpera spółka jawna

Gdańska 88, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Instruktor siłowni, instruktor personalny, organizacja zajęć

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR PERSONALNY - INSTRUKTOR SIŁOWNI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chojnice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chojnice

Zawód: instruktor fitness

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie zawodowe mile widziane, ukończony kurs.(nr oferty 84.2016.BK)

Nazwa pracodawcy:
Auto Handel KaNaMa Małgorzata i Andrzej Szpera spółka jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: chojnicki

Gmina pracodawcy: Chojnice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chojnice

Adres strony pracodawcy: www.fitnesskanama.pl

Ulica pracodawcy: Gdańska

Numer budynku pracodawcy: 88

Profil działalności pracodawcy: autokomis

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor fitness