Praca INSTRUKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO Poznań kontakt przez PUP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Stanowisko: INSTRUKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Wynagrodzenie: od 25,05 PLN

Zakres obowiązków: nauczanie języków obcych metodą Berlitz

Data publikacji: 2016-09-19

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 25,05 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto/ godz. lekcyjną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Zawód: wykładowca na kursach (edukator, trener)

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 25,05 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: JĘZYK ANGIELSKI - BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
kurs uprawniający nauczanie metodą Berlitz, wynagrodzenie za godz. lekcyjną

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, zaświadczenie o ukończeniu kursu nauczania metodą Berlitz

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Czarnieckiego

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: kursy języków obcych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: wykładowca na kursach (edukator, trener)

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA- KASJER - 997,4 PLN

Bezpośrednia obsługa klienta, dbałość o ekspozycję towaru, obsługa terminala i kasy fiskalnej, monitorowaniestanu zapasów i metkowanie produktów
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWYCH - do 1 850 PLN

Zbieranie zamówień, przygotowywanie dokumentów, faktur, koordynowanie prac kierowców, opieka nad kontrachentami i ich obsługa.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Karpin (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przygotowywanie paczek do wysyłek
kontakt przez PUP - 2017-10-17 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

CZYŚCICIEL ELEWACJI BUDOWLANYCH - od 1 040 PLN

Czyszczenie elewacji budynków hotelowych, handlowych.
kontakt przez PUP - 2017-08-31 - Iwaniska (świętokrzyskie)

PROFESJONALNA KRAWCOWA - od 3 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW - od 1 850 PLN

Obsługa urządzeń oczyszczania ścieków,konserwacja urządzeń elektroenergetycznych.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Tarnów Grodkowski (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, układanie towaru na salonie i magazynie, przyjmowanie dostaw towarów, dbanie o czystość i higienę miejsca pracy.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Zamość (lubelskie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

Wg programu stażu (POWER 6/3)
kontakt przez PUP - 2017-09-26 - Zakrzewo (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 2 100 PLN

Obsługa klienta, pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2017-10-13 - Sieradz (łódzkie)

KUCHARZ- 49 D - od 1 870 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

zapoznanie się z pracą w dziale księgowości, archiwizacja dokumentów, godz. pracy 8.30-16.30
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT - od 2 500 PLN

nadzorowanie obiegu dokumentów, tłumaczenia, obsługa korespondencji, organizowanie spotkań
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

REHABILITACJA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH INTELEKTUALNIE I FIZYCZNIE DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, MIESZKAŃCÓW DPS
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

Dbanie o czytość i estetykę miejsca pracy. Obsługa klientów, pomoc w wyborze towaru, przyjmowanie dostaw towaru, przygotowanie produktów do sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2017-10-04 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

Praca na miejskich terenach zielonych i innych obiektach MOSRiW - prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Żary (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

PRACE POMOCNICZE W KUCHNI; WYMAGANIA: DOŚWIADCZENIE W PRACY W KUCHNI;
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - do 2 700 PLN

Wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne, transport i logistyka); min. 4 lat doświadczenia w dziale transportu w firmie koreańskiej; obsługa komputera, w tym pakietu Office, znajomość programów informatycznych wspierających planowanie i logistykę transportu, doświadczenie zawodowe na stanowisku koordynacyjnym w Dziale Dystrybucji lub w Dziale Transportu/ Logistyki; biegła znajomość języka koreańskiego oraz języka angielskiego; umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami, umiejętności negocjacyjne, kreatywność, zdolności organizacyjne; zakres obowiązków: organizowanie i nadzorowanie działalności dystrybucyjno-logistycznej na podległym terenie; kontrola kosztów zbytu i eksportu; odpowiedzialność za stan floty transportowej; nadzorowanie gospodarki magazynowej, koordynowanie przepływu towarów na podległym terenie; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Gliwice (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - do 1 850 PLN

Opieka nad dziećmi, pomoc nauczycielowi podczas zajęć, przygotowywanie pomocy dydaktycznych
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 970,25 PLN

Pozyskiwanie klientów,celem sprzedaży dzrzwi
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Tczew (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI - od 1 500 PLN

Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi zobowiązany będzie do nawiązywania kontaktów z osobami o odpowiednich kwalifikacjach na Ukrainie (email, tel.) według znajomości rynku pracy. Pozyskiwanie osób o odpowiednich kwalifikacjach i umiejetnościach zgodnie z oczekiwaniami polskiego rynku pracy, analizy i szkolenie ludzi do zmiany kwalifikacji pod potrzeby rynku. Posiadanie wiedzy o rynkach pracy zarówno w Polsce jak ii na Ukrainie, pomoc w przebranżowieniu osób pod potrzeby zachodnich rynków pracy, szkolenia na Ukrainie i w Polsce w ramach programów UE
kontakt przez PUP - 2017-10-17 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK HOTELU - od 1 850 PLN

obsługa recepcji hotelu, obsługa gości hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Jaworzno (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - do 15 PLN

Załadunek i rozładunek aut, utrzymanie czystości na magazynie, obsługa urządzeń technicznych, np. komputera. Umowa o pracę tymczasową, praca dwuzmianowa w godz.: 6-14, 14-22. Pracodawca-Użytkownik: Wrocław, Geodis, Tyniec Mały.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Tyniec Mały (dolnośląskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 2 000 PLN

badanie jakości gazu w gaśnicach przeciewpożarowych
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Jarosław (podkarpackie)

REFERENT DS KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

księgowanie dokumentów, rozliczanie ZUS, wynagrodzeń i podatków
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Zawiercie (śląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU BADAŃ I ROZWOJU - 997,4 PLN

Weryfikowanie jakości surowca, weryfikowanie wagi surowca, raportowanie o wynikach prób do przełożonego, sporzadzanie dokumentacji przeprowadzonych analiz, wykonywanie poleceń przełożonych
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Będzin (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - ŁADOWACZ - 997,4 PLN

odbiór odpadów komnalnych
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Służewo (kujawsko-pomorskie)