Praca INSTRUKTOR FITNESS Radomsko CARPE DIEM Sp. c. Stanisława Juraszek, Edyta Gizler

Stanowisko: INSTRUKTOR FITNESS

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie instruktażu treningowego, sprawowanie opieki nad osobami objętymi indywidualnym programem zajęć

Data publikacji: 2016-08-25

Lokalizacja: Radomsko (łódzkie)

Pracodawca: CARPE DIEM Sp. c. Stanisława Juraszek, Edyta Gizler

Aleja Jana Pawła II 4, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
prowadzenie instruktażu treningowego, sprawowanie opieki nad osobami objętymi indywidualnym programem zajęć

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR FITNESS

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radomsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomszczański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radomsko

Zawód: instruktor fitness

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Komunikatywność

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), sportowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
predyspozycje do wykonywania w/w zawodu, szkolenie na koszt pracodawcy w Warszawie (4 dni)

Nazwa pracodawcy:
CARPE DIEM Sp. c. Stanisława Juraszek, Edyta Gizler

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

WOJSKA POLSKIEGO 77, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Piotrków Trybunalski

Gmina pracodawcy: Piotrków Trybunalski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piotrków Trybunalski

Ulica pracodawcy: WOJSKA POLSKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 77

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor fitness