Praca INSTALATOR WODNO-KANALIZACYJNY Gołkowice Duda Andrzej PHU Technika Grzewcza i Sanitarna

Stanowisko: INSTALATOR WODNO-KANALIZACYJNY

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Dokonywanie oględzin miejsca pracy, rozpoznanie podłoża, wykonywanie prac ogólnych, instalatorskich, monterskich, ziemnych, porządkowych, uporządkowywanie miejsca pracy

Data publikacji: 2016-02-02

Lokalizacja: Gołkowice (śląskie)

Pracodawca: Duda Andrzej PHU Technika Grzewcza i Sanitarna

Borowicka 46a, 44-341 Gołkowice, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Dokonywanie oględzin miejsca pracy, rozpoznanie podłoża, wykonywanie prac ogólnych, instalatorskich, monterskich, ziemnych, porządkowych, uporządkowywanie miejsca pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca od poniedziałku do piątku w godz.7.00-15.00. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny w godz. 7.00-15.00 lub CV proszę przesyłać na adres e-mail.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTALATOR WODNO-KANALIZACYJNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gołkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Godów

Zawód: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata w pokrewnej branży, mile widziany kurs zgrzewacza

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Duda Andrzej PHU Technika Grzewcza i Sanitarna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7.00-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Godów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gołkowice

Ulica pracodawcy: Borowicka

Numer budynku pracodawcy: 46a

Profil działalności pracodawcy: wykonywanie instalacji wod - kan, co

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych