Praca INSTALATOR WENTYLACJI I KLIMATYZACJI Bytom Klima Bytom Sp. Jawna Jarosław i Rafał Szczerba

Miejsce pracy: 41-909 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Zakres obowiązków: montaż instalacji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSTALATOR WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bytom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bytom

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bytom

Zawód:
monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie, prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: Klima Bytom Sp. Jawna Jarosław i Rafał Szczerba

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Adres pracodawcy: 41-909 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dokumenty aplikacyjne

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bytom

Gmina pracodawcy: Bytom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bytom

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu