Praca HANDLOWIEC Kargowa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kargowa, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kargowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zielonogórski

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

POZOSTALI PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI I SEKRETARZE BIURA ZARZĄDU - 997,4 PLN

przygotowywanie akt do przekazania do archiwum, podział korespondencji, przygotowanie korespondencji, rejestracja spraw, udzielanie informacji klientom
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kościan (wielkopolskie)

KELNERKA - od 1 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg. załącznika nr 1 do umowy
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Czarnków (wielkopolskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Kierowanie pojazdami ciężarowymi na terenie kraju oraz UE.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Warszówka (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA WARZYW - od 1 850 PLN

Sortowanie i pakowanie warzyw.
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Legnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 000 PLN

Utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych. Wymagania: wykształcenie min. podstawowe. Praca 6-14.
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Mysłowice (śląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Żary (lubuskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 820 PLN

monter stolarki meblowej i otworowej
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 2 000 PLN

Obsługa stacji paliw
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Kupientyn (mazowieckie)

PRYWATNY DETEKTYW - od 925 PLN

prowadzenie postępowań, archiwizacja dokumentów, czynności detektywistyczne
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Legnica (dolnośląskie)

PROGRAMISTA - od 1 850 PLN

tworzenie oprogramowania
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Poznań (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA - od 2 500 PLN

obsługa klienta, obsługa programu hotelowego, arkusz kalkulacyjny
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

541S NAUCZYCIEL - 1 000 - 1 500 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Radom (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się ze strukturą przedsiębiorstwa2. Przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im informacji3. Przyjmowanie, wysyłanie,, przygotowywanie korespondencji4. Obsługa sprzętów biurowych5. Przygotowywanie pism, przekazywanie ich właścicielom 6. Prowadzenie grafiku spotkań właściciela
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Sierakowice (pomorskie)

KROJCZY-SZWACZ-38 D - od 1 850 PLN

wycinanie pasów do produkcji worków big mag
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Śmiałowice (dolnośląskie)

POMOC SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Drezdenko (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż odzieży nietypowej (stylizowane na odziez z innych epok, w stylizacji rockowej, gothic), sprzedaz dodatlów alternatywnych, odzież w rozmiarz XXL
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

BROKER INFORMACJI - od 20 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji na polecenie prezesa, sporządzanie raportów i baz danych klientów z Chin potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy, obsługa poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 900 PLN

PRACE ZWIĄZANE Z UTRZYMANIEM CZYSTOŚCI NA TERENIE ZAKŁADU PRACY: KOSZENIE TERENÓW ZIELONYCH, PIELENIE I UTRZYMANIE RABAT, ODŚNIEŻANIE, WYCINANIE GAŁĘZI, PRACE TRANSPORTOWE.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Brzeg Dolny (dolnośląskie)

ASYSTENT DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTÓW I MARKETINGU - od 1 850 PLN

Osoby do 30 r.ż należące do II profilu pomocy (art. 150 f ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy...Wykonywanie pracy biurowej
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Wodzisław Śląski (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 750 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2015-10-12 - Białogard (zachodniopomorskie)

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH - od 1 900 PLN

obsługa stacji monitorowania alarmów i drobne prace elektromonterskie
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Częstochowa (śląskie)

PRACZKA - od 1 850 PLN

Pranie i prasowanie bielizny, przygotowanie i właściwa segregacja bielizny
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Nowe Miasto nad Pilicą (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI ADMINISTRACYJNEJ POMIESZCZEŃ MEDYCZNYCH ORAZ RECEPCJI - od 4 210 PLN

informowanie odnośnie świadczen medycznych, prowadzenie terminarza usług med.,obsługa administr. recepcji,obsługa podstawowych urządzen med.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Słubice (lubuskie)

STYLISTA PAZNOKCI - od 2 000 PLN

stylizacja paznokci
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

refundacja 30 art. 150 f
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Pomianowo (zachodniopomorskie)