Praca INSPEKTOR/SPECJALISTA DS. BHP- 109 Świdnica P.W. MIR-JAS Mirosław Jasyk

Westerplatte 72, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: organ doradczo - konsultacyjny w zakresie bhp

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR/SPECJALISTA DS. BHP- 109

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnica

Zawód: inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Technik BHP

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenei wyższe lub średnie techniczne - kierunkowe, doświadczenie na stanowisku związanym z BHP.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: P.W. MIR-JAS Mirosław Jasyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnica

Ulica pracodawcy: Westerplatte

Numer budynku pracodawcy: 72

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy