Praca INSPEKTOR KONTROLI JAKOŚCI Kartoszyno GRAAL SA

Spokojna 3, 84-110 Kartoszyno, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
kontrola:- międzyoperacyjnej produkcji w toku- przestrzegania norm jakościowych- stanu sanitarno-higienicznego przedsiębiorstwa i pracowników - jakości dostaw surowca i komponentówMiejsce pracy Kartoszyno

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR KONTROLI JAKOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kartoszyno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krokowa

Zawód: kontroler jakości wyrobów przemysłowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: KSIĄŻECZKA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- wymagane 2 letnie doświdczenie na podobnym stanowisku- znajomość zasad GMP, GHP, HACCAP

Nazwa pracodawcy: GRAAL SA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Krokowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kartoszyno

Ulica pracodawcy: Spokojna

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: ZAKŁAD PRODUKCYJNY POLINORD

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: kontroler jakości wyrobów przemysłowych

Podobne oferty pracy

KOSMETYCZKA - SEZON - 100 - 3 000 PLN

Wykonywanie masażu metodą klasyczną, masaż chiński, zabiegi kosmetyczne manicure pedicure, utrzymanie porządku na miejscu pracy
kontakt przez OHP - 2016-04-26 - Jurata (pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BARU - od 1 850 PLN

Obsługa baru
PORT CHAŁUPY S.C. - 2016-02-01 - Chałupy (pomorskie)

KRAWCOWA - 997,4 PLN

Usługi krawieckie
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Władysławowo (pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

Obsługa gości
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Puck (pomorskie)

OPIEKUN W ŻŁOBKU - 997,4 PLN

- planowanie pracy opiekuńczej, pielęgnacyjnej i wychowawczej - opracowywanie i realizacja programu edukacyjnego- prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących rozwój dziecka
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Władysławowo (pomorskie)

REFERENT DS RECEPCJI - od 2 220 PLN

OBSŁUGA RECEPCJI. PRZYJMOWANIE GOŚCI - UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ. WYDAWANIE KLUCZY DO POKOI. KIEROWANIE SAMOCHODÓW NA PARKING. OBSŁUGA TELEFONICZNA OŚRODKA.
CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ RESORTU FINANSÓW OŚRODEK ZAMIEJSCOWY - 2016-06-17 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ - od 1 750 PLN

obsługa prasy krawędziowej
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Kłanino (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 000 PLN

pracownik produkcyjny
"Dagoma" Sp. z o.o. w Pucku - 2017-02-10 - Puck (pomorskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 14 PLN

Pomoc przy produkcji i montażu mebli,
P.H.U.MEBLO-MIX - 2016-10-19 - Żarnowiec (pomorskie)

DORADCA KLIENTA-SPRZEDAWCA - 2 500 - 6 000 PLN

Kompleksowa obsługa klienta wg standardów firmy.
"TERG" S. A. - 2016-10-18 - Puck (pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Pomoc w opiece nad klasą pomaganie dzieciom w trakcie zajęć. Pomoc w organiacji zajęć lekcyjnych, pomoc w czynnościach porządkowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Sprzątanie i dbanie o czystość
Zespół Szkoły Podstawowej i SSH w Dębogórzu - 2017-03-14 - Dębogórze (pomorskie)

KONSERWATOR - SPAWACZ - od 2 200 PLN

Techniczna obsługa zasobów lokalnych, podejmowanie działań niezbędnych do usuwania powstałych awarii, dozór techniczny
PUB "CAPTAIN MORGAN" JACEK CHWIROT - 2016-07-26 - Hel (pomorskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

obsługa systemu hotelowego, profesjonalna i życzliwa obsługa gości, sprzedaż usług hotelowych, dokonywanie i sprawdzanie rezerwacji, informowanie o warunkach pobytu, konieczności dokonania niezbędnych formalności z tym związanych oraz o usługach dodatkowych świadczonych w hotelu, prowadzenie dokumentacji recepcji, zarządzanie korespondencją.
DREJK KAŹMIERCZAK SP.J. - 2016-09-15 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

Praca fizyczna w tartaku przy skaładaniu tarcicy
"MGJ" SP.Z.O.O. - 2016-01-12 - Leśniewo (pomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Puck (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Obróbka termiczna. Wydawka z karty
"NAUTILUS" EWA HEWELT - 2016-06-30 - Celbowo (pomorskie)

KELNER/KELNERKA - od 10 PLN

Konieczne doswiadczenie hotelowe.
ANNA I PIOTR LISAKOWSCY Sp. j - 2016-04-01 - Jastarnia (pomorskie)

Prace podstawowe i pomocnicze w zakresie działania komórki organizacyjnej. Wprowadzanie danych do systemów komputerowych wykorzystywanych w komórce organizacyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Puck (pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA SEZON MIEJSCOWOŚCI NADMORSKIE - 10,5 - 12 PLN

obsługa kasy fiskalnej, towarowanie sklepu, prace porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-04-06 - Hel (pomorskie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - od 15 PLN

obsługa kawiarni
DW WAM SP.ZO.O. O/WDW JURATA - 2017-03-10 - Jurata (pomorskie)

REFERENT DS GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ - od 2 550 PLN

Sporządzanie dokumentacji magazynowej oraz jej archiwizacja, kontrola zgodności dostarczanych materiałów z zamówieniami i specyfikacjami, współpraca z działem logistyki. Wymagania: wykształcenie średnie - logistyka lub pokrewne, doświadczenie w prowadzeniu gospodarki magazynowej, badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, znajomość procedur i zasad funkcjonowania magazynów, biegła obsługa komputera w tym oprogramowania magazynowego. Miejsce pracy KARTOSZYNO - Zakład Produkcyjny POLINORD.
GRAAL SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-04-12 - Kartoszyno (pomorskie)

PRACOWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - 997,4 PLN

Prace wykończeniowe w budownictwie
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Puck (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Puck (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Sprzedaż internetowa, aktualizacje mediów społecznościowych FB (zamieszczanie informacji, zdjęć), robienie zdjęć
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Puck (pomorskie)

EKSPEDIENTKA/SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Praca sprzedawcy w sklepie monopolowym
P.H.U. S&K TOBACCO S.C. - 2016-05-06 - Kosakowo (pomorskie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW / KIEROWCA - od 1 850 PLN

prace konserwatorskie, prowadzenie samochodu służbowego
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Puck (pomorskie)

Wybierz miejscowość