Praca INSPEKTOR (DZIAŁ GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI) Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: INSPEKTOR (DZIAŁ GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI)

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg harmonogramu

Data publikacji: 2016-02-22

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR (DZIAŁ GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: obsługa komputera - pakiet MS Office

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

CZYNNOŚCI POMOCY DOMOWEJ I PROMOCJI USŁUG - do 1 040 PLN

Wykształcenie brak wymagań; wymagane doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku; znajomość jęz. niemickiego w st. komunikatywnym; mile widziane prawo jazdy kat. B oraz kursy opieki; pomoc w gospodarstwie domowym osobom starszym i/lub niepełnosprawnym oraz promowanie usług zleceniodawcy; zgodnie ze zleceniem praca min. 20 godzin tygodniowo wykonywana na terenie Polski oraz Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 345 PLN

Dział Egzekucji Komorniczej: Kontrola i ewidencja zaliczek komorniczych, kontrolowanie na bieżąco stanu majątkowego dłużnika i wnioskowanie o zmianę sposobu egzekucji lub wskazywanie na inną jej kolejność. Wnioskowanie w sprawie zawieszenia i umorzenia postępowań bezskutecznych. Reprezentowanie Firmy przed organami administracji państwowej w sprawach związanych z egzekucją. Wykonywanie innych czynności zleconych przez bezpośredniego przełożonego.Dzał Windykacji Polubownej: Kontrola dokumentów otrzymanych z Działu Windykacji. Sprawdzanie i korekta protokołów z czynności windykacyjnych. Sporządzanie ostatecznych wezwań do zapłaty. Korespondencja z dłużnikami.
kontakt przez PUP - 2017-06-23 - Skawina (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porzadkowe, sprzatanie śmieci, odkrzaczanie, pielęgnacja zieleni
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Radziejowice (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

wgdł. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Suraż (podlaskie)

ASYSTENT/KA DS PR (0,5 ETATU) - od 1 200 PLN

wsparcie agencji w pracy operacyjnej, umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych, prowadzenie korespondencji biurowej i elektronicznej, obsługa baz danych, pisanie tekstów ulotek informacyjnych, opracowywanie prezentacji w Power Point, wyszukiwanie danych, komunikatywność
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Warszawa (mazowieckie)

KONTROLER JAKOŚCI - do 12 PLN

Kontrola jakości części samochodowych ( gł. szkielety siedzeń samochodowych i ich elementy), drobne prace produkcyjne.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Legnickie Pole (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Sochaczew (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prace porządkowe, prowadzenie ciągnika rolniczego z kosiarkami, wykaszanie i porządkowanie rowów i poboczy, zagospodarowanie rowów i poboczy; WYMAGANIA: wykształcenie podstawowe/zawodowe/srednie; mile widziane doświadczenie w zakresie zagospodarowania terenów zielonych, posiadanie prawa jazdy kat.T, umiejętność prowadzenia ciągnika rolniczego; oferta pracy jest przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy, posiadających II profil pomocy, w wieku powyżej 30 lat. Osoby zainteresowane, spełniające wymagania proszone są o zgłaszanie się po skierowanie na rozmowę do pracodawcy u swojego doradcy klienta.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Lubliniec (śląskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

dbanie o pokoje, otoczenie, wymiana pościeli, ręczników
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Wierzba (warmińsko-mazurskie)

KSIĘGOWA - od 13 PLN

księgowanie
kontakt przez PUP - 2017-07-12 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (Z) - do 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane, remonty, wykończenia, budowa domów od podstaw
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Zawada Lanckorońska (małopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA - do 1 850 PLN

pomoc nauczycielowi przedszkola w codziennym funkcjonowaniu dziecka w przedszkolu posiadajacego orzeczenie o niepełnosprawności
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Łosice (mazowieckie)

INŻYNIER DS. KOSZTORYSOWANIA (COSTING ENGINEER) - do 8 233,33 PLN

Wykształcenie wyższe inżynierskie/ techniczne; doświadczenie zawodowe ponad 3 lata na stanowiskach inżynierskich; doświadczenie i wiedza dot. szacowania kosztów, części plastikowych i gumowych dla potrzeb bieżącej produkcji, wstępnych działań związanych z produkcją oraz działań związanych z rozwijaniem produktu; biegła znajomność jęz. angielskiego w mowie i piśmie, w tym słownictwo techniczne; Zakres obowiązków: Szacowanie kosztów części plastikowych i gumowych dla potrzeb bieżącej produkcji, wstępnych działań związanych z produkcją oraz działań związanych z rozwijaniem produktu. Prowadzenie analiz wrażliwościowych oraz porównywanie ofert dostawcy z wykorzystaniem raportu PVR (Raport Dotyczący Odchylenia Względem Kosztów Produkcji); jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Gliwice (śląskie)

KUCHARZ-KELNER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

STARSZY PROGRAMISTA / ANALITYK - od 10 500 PLN

Rozwijanie oprogramowania – kodowanie, testowanie, uruchamianie nowych rozwiązań programistycznych, jak też rozszerzanie istniejącego oprogramowania o nową funkcjonalność w ramach utrzymania kodu.nabycie wiedzy z zakresu przedmiotu tj. technologii związanych z przemysłem lotniczym, hotelarskim, wynajmu samochodów i innym w zakresie pozwalającym na samodzielną pracę programistyczną.•Współpraca z personelem technicznym i klientami w celu zrozumienia i rozwiązywania problemów z systemami komputerowymi, oraz ewaluacja sugestii ulepszeń i rozszerzeń systemów.Pomoc w tworzeniu dokumentacji technicznej systemów.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR HDS-ŻURAWIE LEŚNE - od 3 900 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-07-11 - Kaliska (pomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Dęblin (lubelskie)

KOORDYNATOR ZATRUDNIENIA PRACOWNIKÓW Z UKRAINY - od 2 000 PLN

Obsługa pracowników z Ukrainy. Kontakt telefoniczny. Wypełanianie dokumentów, archiwizacja. Przeprowadzanie rozmów, koordynacja
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Łódź (łódzkie)

TARTACZNIK - od 2 000 PLN

Tartacznik
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Drawno (zachodniopomorskie)

ANIMATOR ZABAW DLA DZIECI - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Żywiec (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY UMRP - od 2 000 PLN

Prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Kłodawa (lubuskie)

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Drawno (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Warszawa (mazowieckie)

utrzymanie porzadku na trenie pływalni,w szatniach , sprzedaż wejściówek i karnetów
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Lubartów (lubelskie)

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH - od 2 000 PLN

wykonywanie instalacji niskonapięciowych,teletechnicznych,montaż urządzeń
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Częstochowa (śląskie)

BROKER INFORMACJI - od 15 PLN

pozyskiwanie źródeł informacji na rynku chińskim, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Chin, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KROJCZY - od 2 200 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Radom (mazowieckie)