Praca INSPEKTOR DS. KSIĘGOWOŚCI W WYDZIALE FINANSOWYM Oborniki URZĄD MIEJSKI w Obornikach

Piłsudskiego 76, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie spraw związanych z ewidencją środków trwałych i sprawdzaniem pod względem rachunkowym i klasyfikacyjnym faktur przedłożonych do Wydziału Finansowego oraz przygotowaniem sprawozdań budżetowych i finansowych Urzędu jako jednostki ( + Załącznik)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR DS. KSIĘGOWOŚCI W WYDZIALE FINANSOWYM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oborniki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oborniki

Zawód:
pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: ZAŁĄCZNIK

Nazwa pracodawcy: URZĄD MIEJSKI w Obornikach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Załącznik

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Oborniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oborniki

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 76

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach