Praca INSPEKTOR DS. BHP Zielona Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR DS. BHP

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
studia inżynierskie lub podyplomowe z zakresu BHP

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie i obsługa klientów,wykształcenie średnie,prawo jazdy kat. B, II profil, spełniające art. 49
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Sporządzenie potraw, obróbka surowców, obsługa urządzeń i narzędzi kuchennych -na podstawie programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Niemojki (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porzadkowe, utrzymanie terenów zielonych na obiektach sportowych
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Wągrowiec (wielkopolskie)

POMOC MECHANIKA - 997,4 PLN

Pomoc mechanika / nabór staż do 30 r. ż.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Ksawerów (łódzkie)

OGRODNIK- UPRAWA GRZYBÓW JADALNYCH - od 13 PLN

przygotowywanie pomieszczeń do uprawy grzybów jadalnych, organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż., ergonomii i ochrony środowiska w zakładzie zajmującym się uprawą grzybów jadalnych,pielęgnowanie uprawy grzybów jadalnych, zbieranie grzybów jadalnych.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Wyszków (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Białobrzegi (mazowieckie)

MASZYNISTA TURBOZESPOŁU WODNEGO - od 2 200 PLN

w/d stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Lipsko (mazowieckie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Utrzymywanie czystości w pokojach hotelowych, sprzątanie pomieszczeń ogólnodostępnych, zaplecza, ciągi komunikacyjne, wymiana pościeli oraz jej ewidencja wymiana i uzupełnianie ręczników, uzupełnianie artykułów eksploatacyjnych, przekazywanie do pralni i odbiór pościeli hotelowej, ręczników, firan itp., informowanie o brakach i usterkach w pokojach
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Świętochłowice (śląskie)

ROBOTNIK (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

utrzymywanie porządku i czystości na terenie miasta, pielęgnowanie zieleni, obsługiwanie i konserwacja sprzętu wykorzystywanego w pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Poniatowa (lubelskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

organizowanie wyładunku towarów lub załadunku ich do samochodów, wagonów, samolotów;sporządzanie umów z klientami, kontrahentami krajowymi i zagranicznymi, uzgadnianie sposobów i miejsc dostarczenia ładunku;prowadzenie rozliczeń cła, wypełnianie druków celnych;organizowanie odpraw celnych towarów sprowadzanych z zagranicy lub wywożonych z kraju;sporządzanie i wysyłanie awizów do klientów;prowadzenie rozliczeń i rachunków ze spedytorami, klientami krajowymi i zagranicznymi;prowadzenie rozliczeń wysyłki towarów;prowadzenie korespondencji z klientami;
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Brzeźnio (łódzkie)

SPECJALISTA BANKOWOŚCI - 2 000 - 4 000 PLN

bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Katowice (śląskie)

ROLNIK UPRAW POLOWYCH - 997,4 PLN

Rolnik upraw polowych
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Suliborek (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, sprawdzanie zapisów kont księgowych
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Łosice (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac ogólnobudowlanych
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

przedstawiciel handlowy
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Barycz (podkarpackie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

Piekarz
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

pielęgnacja chorych, pomoc przy wydawaniu posiłków, sprzątanie sal chorych
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Kluczbork (opolskie)

ROBOTNIK - 997,4 PLN

wykonywanie prac pielęgnacyjnych przy doświadczeniach
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Chrząstowo (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Matczyn (lubelskie)

PRASOWACZKA RĘCZNA - 997,4 PLN

prasowanie wykrojonych konstrukcji odzieży, prasowanie gotowych produktów, prasowanie bielizny stołowej, zaprasowanie tkanin przeznaczonych do szycia
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Biała Podlaska (lubelskie)

KROJCZY - do 1 850 PLN

Przestrzeganie higieny osobistej, porządku w miejscu pracy, nauka obsługi maszyny do krojenia, pakowanie i krojenie chleba.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Wyrzysk (wielkopolskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - do 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, kanapek, frytek, obsługa klienta; drobne prace porządkowe, I umowana na okres próbny 3 m-ce, możliwość zmniejszenia etatu do potrzeb pracownika oraz dopasowania godzin pracy do dojazdów
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Zgorzelec (dolnośląskie)

PRAWNIK - od 1 850 PLN

wykształcenie wyższe prawnicze,mile widziane doświadczenie w kancelarii adwokackiej, osoba zarejestrowana w PUP, poniżej 30 r/ż, II profil
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Krotoszyn (wielkopolskie)

INŻYNIER TESTÓW AUTOMATYCZNYCH/ TEST AUTOMATION ENGINEER - od 11 200 PLN

testowanie aplikacji internetowych, tworzenie scenariuszy testowych, pisanie skryptów,testowych,
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Kraków (małopolskie)

105U (SKARYSZEW), KIEROWCA - od 1 850 PLN

rozworzenie pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Skaryszew (mazowieckie)

Metkowanie towaru, układanie towaru na półkach, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Olesno (opolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń szpitalnych wg. technologii i procedur, utrzymanie czystości w poszczególnych rejonach szpitala. Wymiar czasu pracy: jedna zmiana od 6.00 do 14.00, lub równoważny czas pracy 12 godzinny (według grafiku). Soboty i niedziele (dyżury).
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Zabrze (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed