Praca INSPEKTOR DS. BHP Zielona Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR DS. BHP

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
studia inżynierskie lub podyplomowe z zakresu BHP

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Końskie (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń, właście i oszczędne używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości, zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii, uszkodzeń w urządzeniach i pomieszczeniach, współpraca z innymi pracownikami. Sprzątanie hal produkcyjnych oraz pomieszczeń biurowych, gospodarczych oraz sanitarnych.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Lubań (dolnośląskie)

POZOSTALI KUCHARZE - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Łojki (śląskie)

DRWAL / PILARZ DRZEW - od 2 500 PLN

Prace przy pozyskiwaniu drewna.
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Kurowo (zachodniopomorskie)

OGRODNIK - od 1 860 PLN

pielęgnacja krzewów do sprzedaży, doradztwo dla klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

SZTUKATOR - do 1 850 PLN

Tworzenie i odtwarzanie elementów wnętrz i elewacji budynków,konserwacja,naprawa i odtwarzanie zniszczonych elementów,pokrywanie ich powłokami malarskimi,roboty tynkarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Bobrowniki (wielkopolskie)

OSOBA PROWADZĄCA PENSJONAT - od 1 750 PLN

Prowadzenie pensjonatu w Wiśle w dniach piątek, sobota, niedziela. Pzryjmowanie gości, sprzatanie, porzadkowanie terenów zielonych.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Wisła (śląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

zaopatrywanie placu budowy w materiał
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Babiak (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków oraz ich wydawanie.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

praca w sklepiue budowlanym
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Krzeszów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA/DOPOSAZENIE/16/8572 - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów, monitoring terminów przydatności do spożycia, przyjmowanie dostaw, zamawianie towarów, rozliczanie utargu
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

BARMAN - do 2 000 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Olkusz (małopolskie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

Jazda samochodem ciężarowym w systemie 4/2, rozładunki i załadunki towarów niebezpiecznych.Miejsce pracy: Teren UEKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta znajduje się w sali: F
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Siechnice (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

utrzymanie porzadku na terenie MOSIR
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Mława (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 200 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Kraków (małopolskie)

MONTER RUSZTOWAŃ - od 2 000 PLN

montaż demontaż rusztowań
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Bełchatów (łódzkie)

1796U FRYZJER - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaą art spoż.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

PIONKI- ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNO- PRAWNYCH- STAŻ - 997,4 PLN

- przygotowanie wniosków i pism do sądu, urzędów i instytucji państwowych,- przygotowanie umów i pism procesowych,- przygotowanie opini prawnych związanych z działalnością firmy,- analiza aktualnego orzecznictwa sądów państwowych.
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Pionki (mazowieckie)

EKSPERT DS. TESTÓW OPROGRAMOWANIA - od 10 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za-codzienny nadzór nad działaniami zespołu QA oraz całościowo za działania testowe dopasowane do wymogów Klienta;-tworzenie planów testów oraz koordynacja planowania wyznaczonych działań; -testowanie produktów tworzonych dla Klientów niezależnie oraz w ramach zakresu programu testowego;-utrzymuje kontakt ze wszystkimi zaangażowanymi stronami (inżynierami, analitykami biznesowymi, menadżerami projektu) będąc filtrem kontaktu w określaniu ogólnej strategii działań; -oprócz roli przywódczej przeprowadza działania testowe oraz przygotowuje raporty osiągnięć zespołu; -utrzymuje wysoki standard tworzonego oprogramowania poprzez odpowiednie metodologie testowe; -identyfikuje potencjalne problemy, z jakością oraz przewiduje metody ich rozwiązania;-wykorzystuje różne metody testowe w zależności od typu produktu;-przeprowadzanie testów zgodnie z dokumentacją dostarczoną przez Klienta;
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK I STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH - od 1 850 PLN

wykonywanie czynnosci i zadań administracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRODUKACJI - od 12,5 PLN

obsługa wytłaczarek lub oklejarki przy produkcji profili PCV, usuwanie bieżących problemów technicznych, wstępna ocena kontrolna jakości produktu
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Rzgów (łódzkie)

SPECJALISTA DS.ZARZĄDZANIA PROJEKTAAMI - od 4 500 PLN

Określanie planów projektu,przygotowanie i opracowanie materiałów związanych z realizacją projektu w tym kluczowe działania,wyniki,etapy,plany działania,zasoby ludzkie,wymagania techniczne czy finansowania.Utworzenie biura zarządzania projektami,definiowanie standardów sprawozdawczości,procedur projektu,zarządzanie funduszem inwestycyjnym.Koordynowanie określonego programu,w tym produkcji dokumentacji,identyfikacji narzędzi dzielenia się wiedzą,przygotowanie materiałów komunikacyjnych/metod szkolenia i wdrożenia mechanizmów raportowania postępu prac.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Zabierzów (małopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami bhp, obsługa komputera i wykonywanie podstawowych czynności biurowych, obsługa urzadzeń biurowych, księgowanie ryczautów od przychodów ewidencjonowanych, księgowanie przychodów i rozchodów, deklaracja i księgowanie ksiąg handlowych, zapoznanie i obsluga programu do spraw ZUS - PŁATNIK
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI - 997,4 PLN

nadzór nad przebiegiem procesu technologicznego
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Rozładunek towaru (Informacje w dziale kadr)
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Kępno (wielkopolskie)