Praca INSEKTOR W DZIALE PRZEWOZÓW Słupsk kontakt przez PUP

Stanowisko: INSEKTOR W DZIALE PRZEWOZÓW

Wynagrodzenie: od 2 300 PLN

Zakres obowiązków: planowanie i rozliczanie czasu pracy, obsługa dynamicznej informacji pasażerskiej

Data publikacji: 2016-02-17

Lokalizacja: Słupsk (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
planowanie i rozliczanie czasu pracy, obsługa dynamicznej informacji pasażerskiej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSEKTOR W DZIALE PRZEWOZÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słupsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Słupsk

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, informatyczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: instruktor nauki jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: oferta skierowana do osób do 30 roku życia

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Leszczyńskiego 8, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Słupsk

Gmina pracodawcy: Słupsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słupsk

Ulica pracodawcy: Leszczyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

POZOSTALI PRACOWNICY ZAJMUJĄCY SIĘ SPRZĄTANIEM GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani
kontakt przez PUP - 2017-10-13 - Częstochowa (śląskie)

MAJSTER BUDOWY - od 2 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; jedna zmiana; praca od zaraz; kontakt z pracodawcą telefoniczny w godzinach (8-14)
Biuro Projektowo-Technologiczne-Jan Koralewski - 2015-12-08 - Słupsk (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

pozyskiwanie nowych klientów,promowanie firmy, przygotowywanie ofert handlowych , analiza konkurencji, drukowanie faktur, ofert, fotografowanie zrealizowanych ofert,robienie dokumentacji,dojazd do klienta
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Głowno (łódzkie)

POMOCNIK KUCHARZA - od 1 200 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw w barze orientalnym, pomoc w przyrządzaniu potraw indyjskich
kontakt przez PUP - 2017-11-09 - Jabłonowo (mazowieckie)

ELEKTRYK/ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych w budownictwie
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Czarny Potok (małopolskie)

DRUKARZ- REFDO30 - UZUPEŁNIENIE (WIECHLICE) - od 1 850 PLN

obsługa drukarek typu HP 3000
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Wiechlice (lubuskie)

POMOC INTROLIGATORSKA - od 13 PLN

proste prace pomocnicze, przygotowanie surowca do pracy, rozpakowywanie palet z papierem, podstawianie palet z papierem na stanowisko, pakowanie, utrzymywanie porządku na stanowisku
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Wysogotowo (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER LINII KABLOWYCH - do 1 850 PLN

wykonywanie prac związanych z budową, modernizacją oraz usuwaniem awarii w sieciach energetycznych NN i SN
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Chełm (lubelskie)

INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 8 000 PLN

TWORZENIE OPRAGROMOWANIA Z UWZGLĘDNIENIEM ZNAJOMOŚCI: 1. CROSS-KOMPILACJI, 2. JEZYKA C, 3. SYSTEMÓW WBUDOWANYCH, MIKROKONTROLERÓW, 4. SYSTEMÓW OPERACYJNYCH WBUDOWANYCH, 5. SYSTEMÓW CZASU RZECZYWISTEGO, 6. PODSTAW ARCHITEKTURY WZORCÓW PROJEKTOWYCH DLA SYSTEMÓW WBUDOWANYCH, 7. PODSTAW ELEKTRONIKI, PROTOKOŁÓW TRANSMISJI DANYCH, 8. TEST DRIVEN DEVELOPMENT, 9. OBSZAR PRZETWARZANIA SYGNAŁÓW,WYMAGANIA;WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, ZNAJOMOŚĆ OPROGRAMOWNIA FAGA, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO,
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER - do 2 000 PLN

Obsługa klienta,przyjmowanie towaru,przygotowanie towaru do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-07-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

BRUKARZ - do 1 850 PLN

UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ;godziny pracy 7.00-15.00 lub 8.00-16.00
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Zgorzelec (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 388 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

OBSŁUGA SEKRETARIATU, PRACA W ARCHIWUM, POMOC PRZY INWENTARYZACJI SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO;
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

STAŻ- POMOCNIK STOLARZA-242 - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Krzyków (opolskie)

MAGAZYNIER KIEROWCA - od 1 850 PLN

kierowca magazynier
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

MONTER SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO I LAMP ELEKTRYCZNYCH - od 2 000 PLN

montowanie elementów sprzętu oświetleniowego
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Blachownia (śląskie)

POMOC KUCHARZA - do 13 PLN

Pomoc w przygotowywaniu potraw; smażenie, gotowanie potraw i przygotowanie posiłków do wydania.
kontakt przez PUP - 2017-10-03 - Ossa (łódzkie)

Pomoc przy projektowaniu zbiorników.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Rusinowo (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Staż w firmie Restauracja "La Cucina Italiana". Program stażu do zapoznania w pokoju nr 39.
kontakt przez PUP - 2017-07-27 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - PORTIER - od 1 750 PLN

dozór obiektu
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Kraków (małopolskie)

SZLIFIERZ MATERIAŁÓW DRZEWNYCH - od 1 850 PLN

szlifowanie wyrobów drzewnych celem przygotowania do lakierowania.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Pajęczno (łódzkie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie i wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Nieżychowice (pomorskie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

Prowadzenie biura rachunkowego
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Sieradz (łódzkie)

HYDRAULIK (N) - do 1 850 PLN

prace hydrauliczne, analizy
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Wołomin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

BRUKARZ- POMOCNIK - od 2 000 PLN

pomoc drukarza
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Kończyce (podkarpackie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

-zapoznanie się z organizacją i statutem Stowarzyszenia,-obsługa komputera i urządzeń biurowych,-prowadzenie dokumentacji WZ, KP, KW,-sporządzanie dokumentacji kasowej,-udział w zbiórkach żywności,-udział w programie pomoc unijna POPŻ 2015-2020.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Świebodzin (lubuskie)

BRUKARZ - 1 900 - 2 200 PLN

Przygotowywanie podłoża pod kostkę brukową, obsługa urządzeń brukarskich, w tym zagęszczarki
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Reskowo (pomorskie)

SPRZEDAWCA OBWOŹNY Z SAMOCHODU - od 2 350 PLN

sprzedaż kwiató żywych z samochodu
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Rzeszów (podkarpackie)