Praca INFORMATYK Szczecinek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "KOMMEX" Krzysztof Mielczarek

Piłsudskiego 25, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Zgodnie ze stanowiskiem pracy,serwis oprogramowanie i sprzętu komputerowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczecinek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szczecinecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szczecinek

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik informatyk* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy B

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "KOMMEX" Krzysztof Mielczarek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, prawo jazdy kat-B

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: szczecinecki

Gmina pracodawcy: Szczecinek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczecinek

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 25

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 16.03.2016

Podobne oferty pracy

INFORMATYK - 997,4 PLN

umiejętność administracji systemów operacyjnych WINDOS, WINDOS SERVER, LINUX, dobra znajomośc pakietu MS Office, administrowanie pocztą elektroniczną, umiejętnośc zarządzania siecią LAN, konfiguracja baz diagnostyki urządzeń drukujących i skanujących
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

PLANISTA - od 1 850 PLN

- tworzenie harmonogramów i planów realizacji zamówień klientów- monitorowanie spójności danych pomiedzy MPS, zleceniami produkcji i zamówieniami sprzedaży. Korygowanie danych w celu utrzymywania spójności- monitorowanie spójności zleceń produkcyjnych i usługowych- planowanie i rozliczanie prac ekip serwisowych- prowadznie uzgodnień z klientami- zarządzanie wysyłkami gotowego produktu do klienta i ekip serwisowych.
TELZAS Sp. z o.o. - 2016-05-20 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

TRAKTORZYSTA - od 2 000 PLN

AGROMIS Spółka z o.o. Boguchwała - 2015-11-24 - Trzebiele (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu ZS Szczecinek
PT DYSTRYBUCJA S.A. w Radomiu Zaklad Sprzedaży w Szczecinku - 2016-04-04 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

KIEROWCA -KAT B - od 1 750 PLN

wg zgłoszenia(przewóz materiałów i pracowników)
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Jeleń (zachodniopomorskie)

MURARZ - od 45 PLN

murowanie domu,praca w Niemczech ,pracodawca zapewnia dojazd oraz zakwaterowanie
PPHU "KACPEREK" Mariusz Zalewski - 2016-01-21 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

INFORMATYK - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem. Jedna zmiana w godz. 8-16, wysokość wynagrodzenia od 2000 zł brutto, kontakt z pracodawcą przez e-mail.
Fasada Windows & Doors Sp.Zo.o - 2016-02-24 - Słupsk (pomorskie)

KOORDYNATOR DS. REKRUTACJI - od 1 850 PLN

Praca biurowa polegajaca na rekrutacji i koordynacji pracy opiekunek
Polonia CARE24 Sp. z o.o. - 2016-05-10 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW TOWARÓW CHIŃSKICH - od 2 500 PLN

Przygotowanie oraz realizacja procesu zakupu poprzez m.in. aktywne wyszukiwanie dostawców z Chin, dokonywanie analizy zapotrzebowania i składanie zamówień u dostawców, prowadzenie rejestru dostawców, dokonywanie oceny i weryfikacji potencjalnych dostawców poprzez wyszukiwanie i tworzenie list rekomendowanych dostawców, określanie poziomu jakości towaru/usług od potencjalnych dostawców poprzez ocenę jakości próbek, sporządzanie analizy warunków finansowych oferowanych przez dostawców towarów/usług. Utrzymywanie dobrych kontaktów z dostawcami chińskimi.
BASHIBA Sp. z o.o. - 2016-04-15 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

Przewóz pasażerów.
Komunikacja Miejska Spółka z o.o. - 2016-06-23 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Obsługa magazynu, wydawanie i przyjmowanie towaru, zapewnienie porządku na magazynie, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Turowo (zachodniopomorskie)

INFORMATYK - od 2 235 PLN

Wykształcenie min. średnie kierunkowe - informatyka, znajomość w stopniu podstawowym: Oracle, Active Directory,Linux, PHP, umiejętność budowy, administrowania i serwisowania sieci LAN, w tym okablowania. Kontakt osobisty z pracodawcą.
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZOZ WÓJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU - 2016-10-14 - Rybnik (śląskie)

SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA RUCHU - od 3 000 PLN

Nadzorownie pracy innych pracowników
MD BUDINVEST Sp. z o.o. - 2016-02-17 - Biały Bór (zachodniopomorskie)

MŁODSZY OPIEKUN - 997,4 PLN

całodzienna opieka nad mieszkańcami DPS
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Borne Sulinowo (zachodniopomorskie)

INFORMATYK - od 1 850 PLN

administrowanie serwerem PCPR, obsługa informatyczna, projektowanie sieci, zarządzanie stronami www.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - 2016-06-15 - Sandomierz (świętokrzyskie)

INFORMATYK - 2 100 - 2 600 PLN

Kompleksowe utrzymywanie sprawności zasobów informatycznych, w szczególności: nadzór nad sprzętem komputerowym, oprogramowaniem systemowym i narzędziowym, instalacja systemów operacyjnych, oprogramowania i akcesoriów komputerowych.Zakup sprzętu komputerowego, programów i telefonów komórkowych oraz ich ewidencjonowanie.Inwentaryzacja i likwidacja sprzętu komputerowego.Zapewnienie sprawności funkcjonowania telefonii stacjonarnej.Koordynacja, modernizacja i rozbudowa sieci komputerowej / telefonicznej. Administrowanie:siecią informatyczną, teletechniczną, serwerownią (Router, Firewall, Switch, Serwer, NAS), programami bazodanowymi, stroną internetową oraz stroną BIP.Prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzeniem działu informatycznego.Tworzenie kopii bezpieczeństwa najważniejszych zasobów
Miejski Zakład Zasobów Lokalnych Zakład Budżetowy - 2016-05-31 - Sosnowiec (śląskie)

DORADCA KLIENTA Z FUNKCJĄ KASJERA W BANKU - od 2 000 PLN

Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowychWykształcenie min. średnie maturalnePraktyczna znajomość technik sprzedażyZaangażowanie oraz silna motywacja do osiągania celów oraz pracy z klientemWysoka kultura osobista oraz umiejętności komunikacyjne
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

SORTOWACZ ZŁOMU - od 2 000 PLN

sortowanie złomu gromadzonego na placu
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Mirosława Makuca - 2016-02-15 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy.Konfiguracja sprzętu komputerowego i sieciowego, obsługa oprogramowania używanego w firmie.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Siedlce (mazowieckie)

INFORMATYK - od 3 000 PLN

obsługa sklepu internetowego
PPHU STYL DZIECKA STRYKÓW - 2016-04-12 - Łowicz (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta ,obsługa kasy fiskalnej,przygotowywanie zestwów prezentowych,wykonywanie zestawów prezentowych na zlecenie klienta
h & a Helena Ziętalak - 2016-03-08 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

Zapewnienie pełnego wsparcia informatyczno-technicznego użytkownikom;diagnozowanie i rozwiązywanie problemów IT;obsługa sprzętu informatycznego i zamawianie materiałów eksploatacyjnych; stały kontakt z użytkownikami
Firma Bajcar Bronisław Bajcar - 2016-06-15 - Słupsk (pomorskie)

obsługa strony internetowej, administrowanie bazy danych
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Chruszczewo (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed