Praca INFORMATYK Biała Podlaska kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
analizowanie rozwiazań informatycznych, pomoc w obsłudze obecnych systemów informatycznych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biała Podlaska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Biała Podlaska

Zawód: specjalista zastosowań informatyki

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 21.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Brzeska 101, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Biała Podlaska

Gmina pracodawcy: Biała Podlaska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Biała Podlaska

Adres strony pracodawcy: www.szpitalbp.pl

Ulica pracodawcy: Brzeska

Numer budynku pracodawcy: 101

Profil działalności pracodawcy: Działalność szpitali

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista zastosowań informatyki

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 850 PLN

- Montaż systemów szalunkowych.- Praca na terenie całej Polski według zleceń.- Wynagrodzenie: 1850 zł/brutto/miesięcznie. Praca na umowę zlecenie na 6 miesięcy.- Praca w godzinach: 8:00-16:00. Wymagane wykształcenie zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku cieśli szalunkowego. Przerwa w zawodzie nie może być dłuższa niż 2 lata.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Katowice (śląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Myszyniec (mazowieckie)

ARCHITEKT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Polkowice (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki upiększającej i pielęgnacji (twarz i ciało). Opieka nad gabinetem kosmetycznym, rejestracja klientów. Mile widziane doświadczenie.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Jarosław (podkarpackie)

KONSERWATOR - od 2 000 PLN

Konserwacja remonty oraz usuwawanie awarii.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Sopot (pomorskie)

EKSPOZYTOR TOWARÓW - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 750 PLN

Sprzątanie, obieranie, podstawowe czynności zlecone przez kuchnię
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Słupsk (pomorskie)

EKSPEDIENTKA (STOISKO MONOPOLOWE) - od 1 850 PLN

sprzedaż artykulów monopolowych - sklep całodobowy
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

DOSTAWCA PIZZY - do 1 850 PLN

dostawa towaru, odbieranie telefonów, dbanie o porządek w strefie
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Katowice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Utrzymywanie porządku na terenie obiektu, utrzymywanie w czystości terenów zewnętrznych i wewnętrznych.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Banino (pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Roboty budowlane ( zbrojenia, murowanie)
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Kępa Świeszyńska (zachodniopomorskie)

GRAFIK/PROJEKTANT - od 2 300 PLN

projektowanie, obróbka wzorów, przygotowywanie grafik do nadruków lub haftów
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Kraków (małopolskie)

SPAWACZ, ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK WARSZTATU - od 1 850 PLN

obsługa pras mimośrodowych, zaginarek, giętarek
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Kraków (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 700 PLN

kontakty z kontrahentami firmy oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów, prowadzenie rozmów handlowych z klientami krajowymi i zagranicznymi, wyjazdy do Białorusi, Rosji, Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Biała Podlaska (lubelskie)

KSIĘGOWA - ARCHIWISTA (STAŻ) - 997,4 PLN

kompletowanie dokumentów księgowych, archiwizowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Księginice (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

SALOWY/A - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Warszawa (mazowieckie)

Sprzedaż firan, doradzanie klientom, przyjmowanie zamównień, odbiór i ekspozycja towaru, sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Leżajsk (podkarpackie)

OPIEKUNKA DZIECI W DRODZE DO SZKOŁY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Karolin (podlaskie)

KELNER - 997,4 PLN

zgodny z programe stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Lublin (lubelskie)

wg stannowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Biały Bór (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN(D/50+) - od 1 850 PLN

obsługa myjki - wstępne mycie zabrudzonych odpadów z tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Tarnów (małopolskie)

INSTALATOR - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Białystok (podlaskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 1 850 PLN

- prace pomocnicze przy produkcji wędlin i mięsa.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Góra (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Konserwacja, obsługa techniczna i naprawa silników oraz zespołów i układów mechanicznych w samochodach osobowych i innych pojazdach silnikowych, z użyciem urządzeń diagnostycznych oraz narzędzi ślusarskich i monterskich.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Mościska (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTARACYJNO- BIUROWY - od 1 850 PLN

Prowadzenie dokumentacji firmy, rozliczanie, faktuarowanie i sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Czaplów (świętokrzyskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

weryfikacja usterek i naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

FREZER-OPERATOR OBRABIAREK CNC - 997,4 PLN

Frezer-operator obrabiarek CNC
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed