Praca INFORMATYK/ADMINISTRATOR SIECI Nakło nad Notecią kontakt przez PUP

Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: administracja sieciami, projektowanie stron

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INFORMATYK/ADMINISTRATOR SIECI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nakło nad Notecią

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nakielski

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, informatyczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Dąbrowskiego 46, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: nakielski

Gmina pracodawcy: Nakło nad Notecią

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nakło nad Notecią

Ulica pracodawcy: Dąbrowskiego

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

utrzymanie porządku i czystości na terenie budowy
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Gorlice (małopolskie)

OPERATOR ŁUPIARKI - od 1 850 PLN

Produkcja kostki granitowej
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Strzegom (dolnośląskie)

SORTOWACZ ODZIEŻY - od 16,5 PLN

sortowanie odzieży używanej
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Pass (mazowieckie)

MECHANIK - do 1 850 PLN

Naprawy bieżace taboru samochodowego, przyczep oraz innych urządzeń będących w posiadaniu firmy.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Stare Sioło (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Jóźwików (świętokrzyskie)

PRAWNIK - od 1 850 PLN

Przygotowywanie dokumentacji prawniczej i prezentacji, digitalizacja dokumentów, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Kraków (małopolskie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Warszawa (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wszystkie czynności związane z zawodem fryzjera, mycie głowy, strzyżenie damsko-męskie, modelowanie, prostowanie, koloryzacja, trwała, balajage, upięcie, fryzury okolicznościowe.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Łódź (łódzkie)

MONTER - 997,4 PLN

Przestrzeganie przepisów BHP, wykonywanie poleceń przełożónego, wykonywanie prac hydraulicznych, monterskich, roboty ziemne, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.Staż w godzinach 7-15.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Płock (mazowieckie)

MENADŻER TURYSTYKI - do 2 000 PLN

Zarządzanie przedsiębiorstwem turystycznym, przygotowanie i promowanie produktów turystycznych, organizacja imprez turystycznych w kraju i za granicą. praca na umowę zlecenie 40godz./tydz. (dyspozycyjność w godz. 10-18).
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Wrocław (dolnośląskie)

OPERATOR PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Zgrzewanie plandek gorącym powietrzem. Okuwanie plandek.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Częstochowa (śląskie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych przy budynkach
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Nowy Kościół (dolnośląskie)

STOLARZ - od 1 200 PLN

wykonywanie mebli pod indywidualne zamówienia i montaż
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Skorosze (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, przygotowanie towaru do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Terespol (lubelskie)

kompletowanie deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunlanymi, przygotowywanie korespondencji do wysyłki, weryfikacja działek będących własnością Gminy , weryfikacja ksiąg wieczystych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Hażlach (śląskie)

KIEROWCA - do 2 430 PLN

Wykształcenie zawodowe; min. 1 rok doświadczenia na stanowisku kierowcy kat. C+E; dobra znajomość jęz. polskiego; prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji, badania psychologiczne; zakres obowiązków: prowadzenie pojazdu ciężarowego, załadunek/ rozładunek, prowadzenie dokumentacji; baza: Pyskowice, m. pracy: trasy międzynarodowe;
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Gliwice (śląskie)

PIELĘGNIARKA - od 1 960 PLN

- prace w gabinecie zabiegowym, rejestracji, współpraca z lekarzami
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Krosno (podkarpackie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

realizowanie zadań opiekuńczych na rzecz pacjenta
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Starogard Gdański (pomorskie)

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Budziszewice (łódzkie)

BETONIARZ - od 1 750 PLN

przygotowanie zaptawy, drobne prace tynkarskie, zalewanie posadzek, stawianie ścianek działowych
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Żuromin (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY DO SPRAW TRANSPORTU - 997,4 PLN

- dokumentacja biurowa dotycząca rozliczeń taboru samochodowego,kierowców,- dysponowanie taborem samochodowym,- zakup części samochodowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Rozłogi (lubuskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

produkcja mebli
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Sieraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 11,6 PLN

pORCJOWANIE, DEKOROWANIE, WYKAŃCZANIE PRZYGOTOWANYCH POTRAW ORAZ WYDAWANIE WYROBÓW KULINARNYCH, ZABEZPIECZANIE SUROWCÓW I WYROBÓW PRZED ZESPUCIEM, ZAPOBIEGANIE ICH STRATOM ORAZ PRAWIDŁOWE PRZECHOWYWANIE, MAGAZYNOWANIE ARTYKUŁÓW SPOZYWCZYCH, SUROWCÓW, PÓŁPRODUKTÓW I PRODUKTÓW KULINARNYCH, PRACE PORZĄDKOWE LOKLAU GASTRONOMICZNEGO.
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Łomianki (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Obsługa komputera, obsługa programu magazynowego, układanie towaru na magazynie, bdanie o stanowiska pracy, wypełnianie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Oleśnica (dolnośląskie)

kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Cieszyn (śląskie)

ETYKIECIARKA - od 2 000 PLN

Etykietowanie opakowań zbiorczych i pojedyńczych, pakowanie syropów w kartony
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Lipa (łódzkie)

do uzgodnieina
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Sanok (podkarpackie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed