Praca HYDRAULIK Myślenice Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Inżynieryjnych Szymon Sołtys

Jana Sobieskiego 26A, 32-400 Myślenice, powiat: myślenicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie instalacji Montaż instalacji WOD-KAN, CO, GAZ

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 15 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Myślenice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myślenicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Myślenice

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 15 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: spawania metodą TIG

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Inżynieryjnych Szymon Sołtys

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak wymagań

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: myślenicki

Gmina pracodawcy: Myślenice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Myślenice

Adres strony pracodawcy: www.zisiri.autoryzowany.com.pl

Ulica pracodawcy: Jana Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 26A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik