Praca HYDRAULIK Kozienice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kozienice, powiat: kozienicki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: remont instalacji kanalizacyjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kozienice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kozienicki

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach

Zdziczów 1, 26-900 Kozienice, powiat: kozienicki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: kozienicki

Gmina pracodawcy: Kozienice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kozienice

Ulica pracodawcy: Zdziczów

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA (30-) - od 2 000 PLN

uczestniczenie w planowaniu jadłospisówi przygotowywanie według nich posiłków, obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie), rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców, przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki, pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków, przestrzeganie zasad technologii i estetyki oraz przepisów higieniczno-sanitarnych, dbanieo najwyższą jakość i smak posiłków (śniadanie, obiad, podwieczorek) i wydawanie ich o wyznaczonych godzinach, oszczędne gospodarowanie produktami spożywczymi i sprzętem, przestrzeganie właściwego podziału pracy w kuchni, utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad higieniczno-sanitarnych, BHP i przeciwpożarowych oraz dyscypliny pracy, mycie naczyń (wyparzanie) i sprzętu kuchennego, sprzątanie kuchni, obieralni i innych pomieszczeń kuchennych, pranie fartuchów i ścierek, doraźne zastępowanie kucharki w przypadku jej nieobecności, pomoc w zaopatrywaniu przedszkola w artykuły spożywcze i sprzęty stanowiące wyposażenie kuchni, odpowiedzialność materialna za sprzęt i naczynia znajdujące się w kuchni, wykonywanie innych poleceń dyrektora, intendentai kucharki związanych z organizacją pracy przedszkola,
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Zbylitowska Góra (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Godkowo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Sprzedawca w branży spożywczej
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Łęgoń (lubuskie)

PRACOWNIK SZYB ZESPOLONYCH - od 1 850 PLN

Praca przy produkcji szyb przy linii do cięcia
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MŁODSZY OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - od 2 000 PLN

Młodszy Opiekun w domu pomocy społecznej- oferta realizowana w ramach Robót Publicznych. Wymagania, wykształcenie średnie, badania sanitarno-epemiologiczne, mile widziane doświadczenie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Nowy Sącz (małopolskie)

MONTER MEBLI - do 900 PLN

Montaż różnego typu mebli przy użyciu narzedzi do obróbki ręcznej, urzadzeń mechniacznych, montowanie mebli na stanowiskach stacjonarnych-wbijanie kołków w otwory, slręcanie śrubami elementów mebli, mocowanie okuć. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt z pracodawcą telefonicznyOferta w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Wrocław (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsłuiga klienta, roznoszenie posiłków,przyjmowanie zamówień,
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Kraśnik (lubelskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Przeworsk (podkarpackie)

DYREKTOR GENERALNY - od 3 200 PLN

prowadzenie negocjacji z kluczowymi klientami z Turcji, przygotowywanie wszelkiego rodzaju aktów i umów dla spólki w języku tureckim , kierowanie całokształtem spółki
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Tarczyn (mazowieckie)

MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH I SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 2 500 PLN

naprawa samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Suchodół (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Prawidłowe przyjęcie towaru, rozładunek i zamagazynowanie towaru, prawidłowa wysyłka towaru do klienta, organizacja transportu wewnętrznego, wystawianie dokumentacji magazynowej, wprowadzanie danych do systemu informatycznego firmy, prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową, dbanie o ład i porządek na miejscu pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Czermin (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

kierowca - konwojent, załadunek i rozładunek towaru, prowadzenie samochodu do 3,5t
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Liplas (małopolskie)

INSTRUKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 25,05 PLN

NAUCZANIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO METODĄ BERLITZ
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Łódź (łódzkie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi i angielskim, dbanie o relacje z klientami z Indii
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

staż w klubie malucha
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Zebrzydowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż i zaopatrzenie w artykuły przemysłowe
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Ozorków (łódzkie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 18 PLN

Sprzątanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - od 2 000 PLN

układanie płytek, malowanie, gładzie
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Dubie (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Pracownik produkcji - oferta zatrudnienia w ramach prac interwencyjnych dla zarejestrowanych osób bezrobotnych do 29 roku życia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Wielogłowy (małopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA (USŁUGI FINANSOWE) - od 1 850 PLN

doradca klienta - usługi finansowe, mile widziane doświadczenie zawodowe, umowa o pracę, giełda pracy 28.11.2016
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Ustka (pomorskie)

MENEDŻER SALONU FRYZJERSKIEGO - od 1 500 PLN

Bezpośredni kontakt z klientami oraz nadzór nad zespołem pracowniczym. Negocjowanie warunków umów. Koordynowanie pracy zakładu. Kontakt z klientami w języku arabskim.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Łódź (łódzkie)

Obsługa klienta, wykładanie towaru, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, składanie zamówień
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Osiek nad Notecią (wielkopolskie)

PROJEKTANT GRAFIKI - od 9 232,85 PLN

Tworzenie wysokiej jakości grafiki 3D za pomocą programów: 3DsMax, Blender, Maya, Zbrush, 3DCoat, Fusion 360, Substance Painter, Quixel SUITE, Photoshop, KeyShot, Marmostet Toolbag, V-ray, Unreal Engine, Unity, xNormal, Handplane, Krita, Gimp, Lightroom.
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Kraków (małopolskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

kosmetyczka
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Poddębice (łódzkie)

FRYZJER - 997,4 PLN

mycie włosów, zabiegi pielęgnacyjne, strzyżenie damskie/męskie, stylizacja fryzur
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Płock (mazowieckie)