Praca HYDRAULIK Częstochowa kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Zakres obowiązków: montaż instalacji sanitarnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka miesięczna 1850.00 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Częstochowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Częstochowa

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Hydraulik

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: hydrauliczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Częstochowa

al. Niepodległości 20/22, 42-200 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Ulica pracodawcy: al. Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 20/22

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Częstochowa

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Podobne oferty pracy

MURARZ-TYNKARZ - od 10 PLN

Prace przy murowaniu i tynkowaniu budynków.
kontakt przez OHP - 2016-02-02 - Radlin (śląskie)

HYDRAULIK - od 2 500 PLN

wykonywanie instalacji wod-kanmiejsce wykonywania pracy Polska + UE
PPHU VERONA Marzena Stróżyńska - 2016-10-31 - Jarocin (wielkopolskie)

PAKOWACZ MAKARONU - 1 750 - 2 600 PLN

Ręczne pakowanie makaronu do torebekpo i 250 gram a następnie pakowanie paczek w kartony po 40 sztuk.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Częstochowa (śląskie)

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH/CZOŁOWYCH - od 14 PLN

zaopatrywanie linii montażowej, obsługa materiałami w magazynie wysokiego składowania, załadunki/rozładunki naczep.
kontakt przez OHP - 2016-03-10 - Namysłów (opolskie)

OPERATOR MYJNI SAMOCHODOWEJ - od 10 PLN

operator myjni samochodowej do przyuczenia
kontakt przez OHP - 2016-02-16 - Częstochowa (śląskie)

MONTER RUROCIĄGÓW - od 4 000 PLN

budowa i remonty statków, prace rurarskie
kontakt przez OHP - 2016-10-20 - Gdańsk (pomorskie)

BARMAN - KELNER - 8 - 10 PLN

obsługa baru oraz klientów na sali (praca dla kobiety)
kontakt przez OHP - 2016-07-21 - Chełm (lubelskie)

SPRZEDAWCA KAWY I LODÓW. - 1 800 - 1 900 PLN

Sprzedaż lodów i kawy.
kontakt przez OHP - 2016-03-16 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

PRACOWNIK SPRZATAJĄCY - od 1 750 PLN

Sprzątanie biur i korytarzy i sanitariatów
Interclean sp. z o.o. - 2015-12-30 - Częstochowa (śląskie)

PAKOWACZ MROŻONEK - od 8,5 PLN

Pakowanie lodów i mrożonek, obsługa linii produkcyjnej
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Zielona Góra (lubuskie)

KOORDYNATOR PROJEKTÓW UNIJNYCH - od 1 850 PLN

Poszukiwanie konkursów ofert EFS, WUP, Urząd Marszałkowski, pisanie projektów o dofinansowanie,obsługa biura,
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Częstochowa (śląskie)

KASJER - od 8,8 PLN

-obsługa kasy fiskalnej-utrzymywanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez OHP - 2016-03-04 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA OFERTY USŁUG TELEWIZYJNYCH - od 12 PLN

Sprzedaż towarów (dekodery satelitarne) i usług telewizyjnych (NC+) na miejscu i przez telefon
kontakt przez OHP - 2016-07-18 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 12 - 13 PLN

liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-10-14 - Legnica (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA 1/2 ETATU - od 925 PLN

Sprzatanie powierzchni medycznej po godzinach pracy gabinetów fizjoterapeutycznych
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Częstochowa (śląskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - do 6,62 PLN

opiekun osoby starszej - prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc w higienie i pielęgnacji ciała, robienie zakupów , przygotowywanie posiłków
kontakt przez OHP - 2016-02-03 - Wrocław (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

Lutowanie4, zgrzewanie, pakowanie, kontrola jakości, wytwarzanie wysoko napięciowych sygmentów akumulatorowych.
kontakt przez OHP - 2016-04-07 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 12 PLN

Liczenie asortymentu magazynowego i sklepowego za pomocą skanera. Nie wymagane doświadczenie każdy pracownik będzie szkolony.
kontakt przez OHP - 2016-09-21 - Chojnice (pomorskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I TELEKOMUNIKACYJNYCH - do 1 850 PLN

elektromonter instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych
kontakt przez OHP - 2016-03-30 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

HYDRAULIK - 1 900 - 2 200 PLN

Montaż systemów hydraulicznych, kontrola systemów hydraulicznych, montaż urządzeń pomiarowych, montaż radiatorów, montaż zasuwy zamykajacej montaż żurawi.
HYDRO-INSTAL ROBERT ŚMIETANKOWSKI - 2016-07-12 - Gdańsk (pomorskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 10 PLN

roznoszenie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-06-01 - Namysłów (opolskie)

MONTER / SKŁADACZ OKIEN / BRAM / STOLARKI OTWOROWEJ - od 2 774,96 PLN

montaż stolarki otworowej (okien, drzwi, rolet)
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Zielona Góra (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

realizacja celów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dotychczasowych
kontakt przez OHP - 2016-10-07 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

HOSTESSA - 11 - 17 PLN

Promocja towaru
kontakt przez OHP - 2016-07-19 - Zielona Góra (lubuskie)

MAGAZYNIER - od 14 PLN

prace magazynowe
kontakt przez OHP - 2016-03-03 - Gdynia (pomorskie)

HOSTESSA/HOST - od 10 PLN

wydawanie gazetek reklamowych
kontakt przez OHP - 2016-09-08 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

HYDRAULIK - do 1 850 PLN

Prace hydrauliczne
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Wrocław (dolnośląskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY DS. UMAWIANIA SPOTKAŃ - 10 - 15 PLN

telefoniczny kontakt z klientami jednego z polskich banków w celu umówienia spotkania w oddziale, inne prace biurowe.
kontakt przez OHP - 2016-05-18 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed