Praca HOTELARZ Międzybrodzie Bialskie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Międzybrodzie Bialskie, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HOTELARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Międzybrodzie Bialskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód:
pozostali pracownicy obsługi technicznej biur, hoteli i innych obiektów

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SEKRETARKA - 997,4 PLN

XX
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Kartuzy (pomorskie)

TŁUMACZ JĘZYKA ROSYJSKIEGO ( 116OP) - od 2 500 PLN

Tłumaczenie ustne rozmów biznesowych przy zawieraniu kontraktów, tłumaczenie pisemne umów, kontraktów, tworzenie dwujęzycznych planów biznesowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Karczew (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI/MONTER - od 1 850 PLN

Prace związane z wykonywanym zawodem.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Mława (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż mięsa, warzyw, art.sporzywczych, alkoholu
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Lelów (śląskie)

PRACOWNIK DO SPRAW WSPÓŁPRACY Z TURCJĄ - od 1 100 PLN

nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z tureckimi producentami tekstyliów, negocjowanie cen, wzorów i ilości zamawianych u producentów tureckich towarów, sporządzanie zamówień, załatwianie ewentualnych reklamacji, wyjazdy w delegacje
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Rzgów (łódzkie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Krzywaniec (lubuskie)

KUCHARZ- POMOC KUCHNI - od 1 850 PLN

gastronomia, praca w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

QA MANAGER-LIDER KONTROLI JAKOŚCI - od 10 000 PLN

nadzór nad procesem kontroli jakości w firmie, bezposrednie kontakty z klientami, wdrażanie nowych procesów jakościowych, raportowanie do zarządu w języku koreańskim; 5 lat doświadczenia w firmie polsko-koreańskiej o profilu motoryzacyjnym; biegła znajomość w mowie i piśmie języka koreańskiego i angielskiego
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Strzelce Opolskie (opolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Płock (mazowieckie)

SZWACZKA MASZYNOWA - 997,4 PLN

praca szwaczki
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

MALARZ - od 1 200 PLN

wykonywanie prac malarskich w pomieszczeniach różnego rodzaju budynków, malowanie pomieszczeń biurowych, elewacji budynków, dachów, elementów budowlanych, obiektów wokół budynku
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Piaseczno (mazowieckie)

LAKIERNIK - 997,4 PLN

przygotowanie pojazdu do naprawy, natryskowe lakierowanie, polerowanie, godz. 8.00-16.00
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

dekorowanie,zapoznanie się z techniką podawania dań głównych,przystawek,deserów, wydawanie potraw,obsługa urządzeń kuchennych
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Wygiełzów (małopolskie)

Sprzedaż produktów znajdujących się w sklepie.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Mońki (podlaskie)

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH - od 1 850 PLN

ZGODNIE Z ZZAKRESEM OBOWIĄZKÓW
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Kamień (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace remonotowe, roboty wykończeniowe, prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Skoczów (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Lubachowy (świętokrzyskie)

BARMAN - do 1 850 PLN

Obsługa klientów, przygotowywanie napojów.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Lubaczów (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Przewóz ładunków w szczególności na teren Niemiec, Holandii i Belgii. Odpowiedzialność za ładunek i rozładunek towarów, znajomość dokumentów i przepisów międzynarodowych, prawidłowe wypełnianie dokumentów transportowych, utrzymanie w pełnej sprawności technicznej pojazd użytkowany.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Kożuchów (lubuskie)

KASJER - SPRZEDAWCA PUNKTU LOMBARDOWEGO - od 2 480 PLN

Obsługa punktu lombardowego
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Kraków (małopolskie)

SZWACZ MASZYNOWY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Hecznarowice (śląskie)

KUCHARZ - od 1 200 PLN

przygotowywanie potraw i napojów w barze orientalnym, przyrządzanie potraw bengalskich i indyjskich
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Zakopane (małopolskie)

STOLARZ-MONTAŻ MEBLI K/M - od 16,36 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Warszawa (mazowieckie)

STAJENNY - od 1 000 PLN

pielęgnacja koni, pomoc przy kojarzeniu hodowlanym, pomoc przy odbieraniu porodów u zwierząt, dbałość o porządek w boksie
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Wólka Pęcherska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed