Praca HOSTESSA Tarnowskie Góry kontakt przez OHP

Stanowisko: HOSTESSA

Wynagrodzenie: 10 - 25 PLN

Zakres obowiązków: - Informowanie o promocjach i produktach- Budowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku- Wspieranie sprzedaży- Udział w animacjach i degustacjach

Data publikacji: 2016-10-10

Lokalizacja: Tarnowskie Góry (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
- Informowanie o promocjach i produktach- Budowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku- Wspieranie sprzedaży- Udział w animacjach i degustacjach

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 25 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: System pracy zmianowy, wynagrodzenie godzinowe

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnowskie Góry

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnogórski

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 25 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Aktualna książeczka Sanepid

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Osoby uczące się, aktywny dostęp do internetu, zaangażowanie w wykonywane zlecenia

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Tarnowskie Góry

Karola Miarki 20, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: tarnogórski

Gmina pracodawcy: Tarnowskie Góry

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnowskie Góry

Ulica pracodawcy: Karola Miarki

Numer budynku pracodawcy: 20

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Tarnowskie Góry

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa