Praca HOSTESSA Dobre kontakt przez OHP

Stanowisko: HOSTESSA

Wynagrodzenie: od 12 PLN

Zakres obowiązków: Promocja produktu, rozdawanie próbek informacyjnych, zachęcanie do zakupu

Data publikacji: 2016-01-15

Lokalizacja: Dobre (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Dobre, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Promocja produktu, rozdawanie próbek informacyjnych, zachęcanie do zakupu

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 10 zł/h netto

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dobre

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radziejowski

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: komunikatywność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Radziejów

Kościuszki 58, 88-200 Radziejów, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: radziejowski

Gmina pracodawcy: Radziejów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radziejów

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 58

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Radziejów

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.01.2016