Praca HOSTESSA Przasnysz kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Przasnysz, powiat: przasnyski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Hostessa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 15 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: proponowane wynagrodzenie: 12 złotych netto/h

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Przasnysz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: przasnyski

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 15 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidu

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: umiejętności kulinarne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Przasnysz

J.Kilińskiego 2, 06-300 Przasnysz, powiat: przasnyski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV ze zdjęciem

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: przasnyski

Gmina pracodawcy: Przasnysz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przasnysz

Ulica pracodawcy: J.Kilińskiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Przasnysz

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa